2737
2739

پسرم 46روزشه رفلاکس داره .دو هفتس رانیتیدینم میخوره اما بازم بالا میاره گاهی.رشدشم خیلی خوب بوده

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بالشت بلند بزار از کمر به بالا  بعد از شیر دادن  کلا که شیر خشکشم باید مخصوص باشه

شیر خودم میخوره فقط برگشت داره ,حساسیت نداره

2740
دکتر به من گفت موقع خواب زیر سرش رو یه کم بلند کن، بعد از هر بار شیر خوردن هم بیست دقیقه بذارش رو شو ...

بعد بادگلو یه مقدار میده بیرون.طبیعیه؟

سرش را بیار بالا زیر سرش بالش بزار که حالت نشسته بخوابه . خیلی بهش شیر نده.باد گلوشو حتما بگیر.دارو ...

متاسفانه شیر زیاد میخوره نمیتونم کنترلش کنم

احتمالا همین شیر زیاد اوضاعش خراب کرده

من اوایل پسرمو یه دکتر میبردم هر دفعه 4،5 مدل شربت میداد، اصلا هم تاثیری نداشت، پیش دکتر نجفیان که بردم بدون هیچ دارویی خوب شد. از معده ش سونوگرافب کرد که بفهمه رفلاکسش چه جوریه، بعد گفت این مدل رفلاکسش فیزیولوژیکه و مریضی نیست و دارو هم نمیخاد.

خدایا، شکرت...
دکتر به من گفت موقع خواب زیر سرش رو یه کم بلند کن، بعد از هر بار شیر خوردن هم بیست دقیقه بذارش رو شو ...

بلند کنم یا زاویه دار؟

متاسفانه شیر زیاد میخوره نمیتونم کنترلش کنم احتمالا همین شیر زیاد اوضاعش خراب کرده

تا خورد نخوابونش حداقل نیم ساعت رو دستت باشه.من دارو ندادم دخترم با روش هایی که گفتم ردش کردم خداروشکر.

2706