2737
2739
عنوان

یه سوال مهم

792 بازدید | 13 پست
من روز 23 دی روز پریودیم بود الانم دیروز آزمایش دادم مثبته یعنی باردارم الان میتونید حدس بزنید چند ماهمه چه موقع سونو میدند ببینند نطفه تشکیل شده و چه موقع سونو میدن واسه تشکیل قلب بچه راستی بتا من 198 بود بنظرتون خوبه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارک باشه ریحانه خانوم . ان شالله به سلامتی!!!! خیلی مراقب خودت باش زیاد پیاده روی و ورجه وورجه نکن. سعی کن استراحت کنی و تا وقتی حال تهوعت شروع نشده تا می تونی خودت رو تقویت کن که اگه خدای نکرده حال تهوع شدیدی پیدا کردی نیرو داشته باشی.
2742
یه چیزی درباره صحبتای سارا جون بگم:

درست میگه اگه قبل از بارداریت خودتو تقویت نکردی از الان شروع کن ، تحوع در بارداری بخاطر کمبود ویتامینهای گروه ب ، البته همه اینها باید زیر نظر دکترت باشه و خودسر هیچ کاری نکن
تاریخ بارداری از اولین روز آخرین پریود حساب میشه که برای شما میشه 23 دی ماه،با جواب آزمایشت برو پیش دکتر زنان که هم برات سونو رو بنویسه هم یه چکاپت بکنه خوردن قرص اسید فولیک رو هم اگه از قبل نمیخوردی هر چه زودتر شروع کن
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2740