2737
2734

سلام دوستان

می‌دونم تاپیک درباره مهدکودک زیاده ولی لطفا تجربیاتتون رو اینجا با من به اشتراک بذارید.

اول بگین بچه تون کدوم مهد می‌ره و چقدر راضی هستین؟

دوم بگین آیا قبلاً مهد کودک دیگه ای میبردین که ناراضی بوده باشین و عوضش کرده باشین؟ علت نارضایتی رو هم بگین لطفا

سوم نظرات و تجربیات خودتون و آشنایانتون رو درباره این سه تا مهد بهم بگین.

۱. مهد کودک آرنگ که قبلاً تو نیرو هوایی بوده، ولی الان چهارصد دستگاهه (مدیریت خانم قاسمی)

۲. مهد دردانه که اونم چهارصد دستگاهه.

۳. مهدهمگامان که تو ۲۱ متری دهقان هست.

من دلم میخواد دخترمو بذارم مهد آرنگ چون هم راهش خیلی بهم نزدیکه، هم به خاطر دو ستاره بودنش ارزونتر از سه ستاره های. هم از مدیرش در برخورد اول خوشم اومد. بعدم اولش اجازه میده بچه همراه مادر تو محیط باشه تا عادت کنه به مربی و بچه ها.

ولی ساختمونش یه کم قدیمی و کوچیکه. مربیاشم تجربی هستن و تحصیلات مرتبط ندارن. هیچ فیدبک هم ندیدم جایی درباره ش. واسه همین میترسم. چون دخترم دو سال و نه ماهشه و تجربه اولشه از مهد. نمیخوام ذهنیتش خراب بشه و از مهد زده بشه.

برام خیلی مهمه که محیط مهد امن، شاد و پر از بازی، و برخورد مربیا خوب و صبورانه و مهربونم باشه.

لطفا کمکم کنین. ممنون.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه میخوای بیا این مهد یار کودک هم ببین خاله رویا مربی بچه های سه تا چهار هست خیلی مهربونه ودل نشی ...

اینم تقریبا فاصله ش با ما مثل آرنگه

پرنیان جون اینجا چند ستاره س؟

شهریه ش چقده؟

از آرنگ تر تمیزتره؟

اینم تقریبا فاصله ش با ما مثل آرنگه پرنیان جون اینجا چند ستاره س؟ شهریه ش چقده؟ از آرنگ تر تمیزتر ...

اره عزیزم تمیز تره

ظاهرش قدیمیه اینم اما داخلش تمیزتره

خود دخترم هم میگه مامان خاله میزها رو با الکل تمیز میکنه ...

اینم دوستارست فکر کنم

نیمه وقت دویست وهفتاد

دختر من خیلی خاله ها رو دوست دارا

با توجه به اینکه دختر حساسی هست وهمه چیزها رو برام تعریف میکنه فهمیدم که رفتارشون با بچه ها خوبه

حالا باز خودت برو از نزدیک ببین

2740
اینم تقریبا فاصله ش با ما مثل آرنگه پرنیان جون اینجا چند ستاره س؟ شهریه ش چقده؟ از آرنگ تر تمیزتر ...

سلام عزيزم مهد ثبت نام كردي احتمالا تا الان ميشه بگي چه فيدبكي گرفتي؟

امسال سال خوش اقبالی حیرت انگیز من است....

سلام خانومای عزیز

من هم برای انتخاب مهد مشکل داشتم  و ازاین مامان های وسواسی بودم راستش رو بخواهید تقزیبا همه مهد های منطقه رو رفتم با مامان هایی که بچه هاشون اونجا بود صحبت کردم حتی بهزیستی هم رفتم از نظر مالی هم مشکلی نداشتم فقط واسم مهم بود شخصیت بچم خوب شکل بگیره وبی ادب نشه ومربی های مهربون داشته باشه وشاد زندگی کردن رویاد بگیره اخه الان تواین اجتماعی که هستیم انگار شاد بودن از یاد همه رفته...

در ضمن الان همه مهدها برنامه های اموزشی دارند

تااینکه این مهد  پریزاد رو  با یک محیط شادپیدا کردم.خیلی تعجب کردم هزینه اش هم خیلی معقول بود.امیدوارم شما هم برید وببینیدبرای من که اینقدر خوب بود که حاضر شدم با اینکه یه خورده مسیرش برام دور بود باز  اونجا ببرم امسال هم میره همونجا

مهد ارنگ ۲ ستاره هست و نسبت به مهدهای دوستاره خ پیروزی بیشتر میگیرند 

روی آموزش مانور خاصی ندارند ، مثلا برای تابستون امسال من بچه ام رو گذاشتم ۵ سالش بود فقط ۱ ماه رفت کل ۱ ماه رو بازی کردن ۱ روز رنگ امیزی فقط، ۱ روز شغل پستچی ، ۱ روز .... و به غیر از برنامه که که روزانه داشتن کار دیگه ایی نمیکردند و کتاب و اموزشی نداشتند فقط بازی من راضی نبودم و وقتی هم پرسیدم چرا از مهدهای دوستاره دیگه گرونتر میگیرید گفتند مساحت جا بیشتره و پلی کپی هامونو میدیم مامانا و از این حرفها در کل آموزش خوبی ندارند