2737
2734
عنوان

کدوم بهتره؟

125 بازدید | 17 پست

سلام، در مورد بخور سوال دارم؟ واقعا موندم سد بهتره یا گرم؟ هر کسی چیزی میگه.

پسرم آلرژی داره، گرفتگی بینی و .... برای اون میخوایم بگیریم.

من امسال میخوام خوب باشم , میخوام بهتر باشم , صبورتر و آروم تر .... خدایا کمکم کن یادم نره.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فك كنم سرد بهتره

علتش هم میدونین؟ چون من فکر می کنم با سرد فضای اتاق خنک میشه و پسرم وقت خواب اگه سرد باشه بینی اش کیپ میشه.

من امسال میخوام خوب باشم , میخوام بهتر باشم , صبورتر و آروم تر .... خدایا کمکم کن یادم نره.

سرد باعث  رطوبت میشه و از گرفتگی جلو گیری میکنه. تو گوگل سرچ کنی کامل توضیح داده. ولی گرم محیط خشک میکنه.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
سرد باعث  رطوبت میشه و از گرفتگی جلو گیری میکنه. تو گوگل سرچ کنی کامل توضیح داده. ولی گرم محیط ...

جالبه، چون به نظرم اومد هر دوتاش رطوبت ایجاد می کنن. ولی پسر من تابستون که رفته شمال آلرژی اش بیشتر شد. نمی دونم با رطوبت میونه نداره یا چیز دیگه ای هست !!!

جالبه، چون به نظرم اومد هر دوتاش رطوبت ایجاد می کنن. ولی پسر من تابستون که رفته شمال آلرژی اش بیشتر ...

من آلرژی شدید دارم. بخور سرد همیشه تو خونم روشن. نباشه از خارش میمیرم. اینم دکترم گفت. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من آلرژی شدید دارم. بخور سرد همیشه تو خونم روشن. نباشه از خارش میمیرم. اینم دکترم گفت. 

آلرژی تون پوستی هست؟ یا آب ریزش و عطسه و گرفتگی و خلط .... ؟ آخه پسر من این مدل هست آلرژی اش و سرفه خشک هم دیشب شدید داشت

آلرژی تون پوستی هست؟ یا آب ریزش و عطسه و گرفتگی و خلط .... ؟ آخه پسر من این مدل هست آلرژی اش و سرفه ...

سرفه عطسه خارش گلو و گوش و چشم. 

• از دستگاه‌های بخور گرم معمولا در هوای سرد استفاده می‌شود و اگر تنها برای مرطوب شدن هوا در زمستان از بخور استفاده می‌کنیم بهتر است گرم باشد، چون در تسکین گرفتگی بینی و عفونت‌های مجاری تنفسی و همچنین کاهش شدت و درد سرفه‌های خشک مفید است.
  • مصرف بخور گرم در اختلالات ریوی بهتر از بخور سرد است ولی بخور سرد برای اطفالی که اختلال التهابی نای دارند، بهتر است.
  • بخور گرم برای کسانی بیشتر مورد استفاده است که دچار التهاب راه تنفسی فوقانی نیستند.
  • امکان افزودن مواد ضدعفونی کننده گیاهی و خوشبوکننده به بسیاری از آنها وجود دارد.
  • دسترسی به دستگاه‌های بخور گرم آسان‌تر و ارزان‌تر است.

تصمیم سخت شد!!!1

علتش هم میدونین؟ چون من فکر می کنم با سرد فضای اتاق خنک میشه و پسرم وقت خواب اگه سرد باشه بینی اش کی ...

سرد معنيش اين نيست كه خنك هست

در دماي اتاق هست

بخور گرم بخار اب محيط رو زياد و تنفس رو سخت ميكنه

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈
2706