2752
2734

اینا هم شاید کمکتون کنه.ولی میدونم از 90 درصدشون اطلاع دارید.

دخترمن به صدای بلند مثل صدای اُرگ حساسه.یا استرس و تنش براش بده.گریه زیاد بیخوابی یا گرسنه موندن باعث میشه تیک بزنه.

درمورد اون آمپول بگم تاحالا استفاده نکردیم.

توی تاپیک تشنج اون اقایی ک سایت های خارجی رو چک کرده بود چندین نمونه پیدا کرده بود توی خارج از کشور که بچه ها این بیماری رو داشتن و خوب شده بودن و خانواده هاشون عکس دوچرخه سواری بچشونو گذاشتن تا همه ببین بچه خوب شده و تجربه هاشونو برای بقیه تعریف میکردن،باید صبور باشیم برای من با تجربه تلخ پسر اولم صبوری و امید ب اینده خیلی سخته ولی چاره ی دیگه ای نداریم صبوری صبوری ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی تاپیک تشنج اون اقایی ک سایت های خارجی رو چک کرده بود چندین نمونه پیدا کرده بود توی خارج از کشور ...

من پستتون رو الان دیدم عزیزم.

بله.واقعا صبوری لازمه.الهی عروس شدن دخترت رو میبینی و خانوم دکتر شدنشو البته☺

امیدمون به خداست.انشاالله ماهم مثل اون همه مادری که بعداز چند سال بجه هاشون بهبود پیدا کردن و توی تاپیک تشنجیای همین سایت بودن میایم و روز به روز از پیشرفتشون خداروشکر میکنیم.

من مطمئنم اینجوری میشه🙏🙏

2731
پسر من کاردرمانی میره..سوالی  داری بپرس عزیزم.

مشکلش چیه و کاردمانی چی تجویز کرده؟برای پسر من ماساژ البته هنوز نرفتم گفتن حس عمقیش ضعیفه ،ماساژهای کاردرمانی در چه حده خیلی به بچه فشار میاد؟

مشکلش چیه و کاردمانی چی تجویز کرده؟برای پسر من ماساژ البته هنوز نرفتم گفتن حس عمقیش ضعیفه ،ماساژهای ...

عزیزم پسر من ۱۵ ماهشه و ظاهرا تاخیر داره...فعلا داره جسمی میره واسه راه رفتنش..ولی خب ماساژ هم لازم داره...چون حس عمقی پسر منم  مشکل داره..ولی فعلا بهم نگفتن ماساژ ببرم..خودم رو حس های تو خونه کار میکنم.

عزیزم پسر من ۱۵ ماهشه و ظاهرا تاخیر داره...فعلا داره جسمی میره واسه راه رفتنش..ولی خب ماساژ هم لازم ...

ما برای پنجشنبه یعنی امروز کلاس های کار درمانیشو هماهنگ کردیم خیلی استرس دارم امشب بازم تشنج داشت و نمیدونم کاردرمانی با وجود این تشنج ها اصلن فایده ای داره!!!😢😢😢 دکترش میگه باید صبور باشید ، امیدوارم برای پس شما با کاردرمانی اتفاقای خوبی بیفته،تهران هستید؟کجا میبرید برای کاردرمانی؟ما مرکز رشد پیش دکتر پیشیاره رفتیم

پس همینجا مینویسیم. تو همین تاپیک. فقط من معمولا صبح ها تا 12 ظهر هستم.طرح دارم. اگر شوهرم نباشه ...

سلام،ما امروز پسرمو بردیم کاردرمانی،تعداد تمرینایی که برای راه افتادنش دادن حدود ده تا تمرین بود ک خیلی هم فشاری ب بچه نمیاد ولی ماساژها خیلی زیاد بود و بعید میدونم پسرم همکاری کنه برای ماساژها چون باید بدنش رو با روغن زیتون ماساژ بدیم و تعداد ماساژها زیاد فشار کمی داره اکثر ماساژها ولی خیلی طول میکشه و احساس میکنم کار زیادی داره تا بتونیم عادتش بدیم ب ماساژها،راستی کاردرمانی ماساژها رو روی عروسک به ما اموزش دادن چون پسرم خواب بود و بیدارم ک بود حوصله نداشت،در کل اگه بچه همکاری کنه و کاردرمانی رو کامل براش انجام بدیم حتما کمک زیادی ب یادگیریش میکنه،اینجام باید با صبوری و کم کم کارو پیش ببریم تا ببینیم چی میشه

من پستتون رو الان دیدم عزیزم. بله.واقعا صبوری لازمه.الهی عروس شدن دخترت رو میبینی و خانوم دکتر شدنش ...

سلام عزیزم، خوب هستید؟ من اومدم بهتون اطلاع بدم گروه تشنج رو توی تلگ رام پیدا کردم، اگه خواستید همینجا پیام بذارید تا عضوتون کنم،خیلی تجربه های خوبی داران اونجا.

سلام عزیزم، خوب هستید؟ من اومدم بهتون اطلاع بدم گروه تشنج رو توی تلگ رام پیدا کردم، اگه خواستید همین ...

بخدا این دوتا پست اخر رو همین الان دیدم فداتشم

توروخدا بیا به دادِ دلم برس که بدجور ناامیدم.

اسم اون دکترتون رو میخوام.

بخدا این دوتا پست اخر رو همین الان دیدم فداتشم توروخدا بیا به دادِ دلم برس که بدجور ناامیدم. اسم ا ...

سلام عزیزم، کجا به من پیام داده بودید ؟09119764706

شماره تل  گراممه اونجا پیام بدید

بخدا این دوتا پست اخر رو همین الان دیدم فداتشم توروخدا بیا به دادِ دلم برس که بدجور ناامیدم. اسم ا ...

من هرچی فکر میکنم شما رو یادم نمیاد کسی با ایدی سارا نه اینجا نه توی تل گرام ب من پیام نداده، کاش لاقل خودتونو معرفی میکردید!!!!!!!😕😕😕😕😕

من هرچی فکر میکنم شما رو یادم نمیاد کسی با ایدی سارا نه اینجا نه توی تل گرام ب من پیام نداده، کاش لا ...

عزیزم من تل ندارم.

اگه یادتون باشه یک بار تلفنی حرف زدیم.

رحمانی هستم.

از چندوقت بعدش گوشیم خراب شد.شماره هام اکثرا پاک شدن.شماره شمام پاک شد.

فقط یادم بود اسمتون منصوره بود.تو همین سایت سرچ کردم.تک به تک به تاپیک تمااااام منصوره ها سرزدم تا ببینم شما کدومی.توجه کردید کاربری شما آآآآخرین اسم توی آخرین صفحه ست؟؟؟؟؟؟

اسم خودتونو فقط با منصوره خالی سرچ کنید ببینید من چی کشیدم😥

یادتونه گفتید هیچ دکتری بیماری پسرمو تشخیص نداد فقط فلان دکتر فهمید؟؟ حتی اسم بیماریشو بهمون گفت؟؟

دکتر انوری همون دکتره؟

آخه میترسم این مدت دکترشو عوض کرده باشید واسه همین میپرسم.

اوضاع پسرتون چجوره؟

بهتره الحمدلله؟

2706