2737
2734
دخترم امروز روزه است می خوام برای افطار یه حال اساسی بهش بدم
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلیییییییییییییییییییییییییییی خوشمزست دستور پختشو داییم یادم داده سر اشپزه یه هتل بزرگه
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2728
جو رو بزار بپزه هویج و سیب زمینی نگینی خرد شده رو اضافه کن بزار کامل بپزه بعد اینکه پختن رشته اضافه کن اگه دوست داشتی زرشک و نخود فرنگی بریز توش با اب مرغ درست کن توش عصاره مرغم حتما بریز خوشمزست میکنه بعد اینکه همه چی پخته شد زیرشو خاموش کن زود این موادیو که میگم اروم بریز و بهم بزن 1/5 لیوان ماست و با یه خامه و 3 تا زرده تخم مرغ و ابلیمو بسته به سلیقت هر چقدر دوست داری اضافه کن کامل بهم بزن یکدست بشه بریز تو سوپ بعد یه گوجه نگینی خرد شده رو اضافه کن نیازی نیست گوجه بپزه برا همین اخر سر میریزیم بعد جعفری هم بریز خیلی خوشمزست من که عاشق این سوپم فکر کنم خوشمزه ترین سوپ خامه ای هست که خوردم مدلهای دیگه انقد خوش طعم نیستن
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
بچه ها اگه خوشتون اومد درست کنید به منم بگین دوست داشتین یا نه میتونینید اددم کنید اگه سوالی داشتین بپرسین
http://gole-sofreh.blogspot.com.tr/search/label/%D8%A2%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%85%20%D8%B3%D9%88%D9%BE%D9%87%D8%A7 برو اینجا خیلی سایته خوبیه غذاهاش خوب و متنوع هست
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
2740
باران جون فرقی نمیکنه ماستش چه جوری باشه فقط زیاد ترش نباشه شیرینم نباشه اره همون ماست پلستوریزه که همیشه استفاده میکنیم خامه یه دونه کامل باید بریزی
من انقد درست کردم که دیگه چشمی همه موادشو میریزم اندارزه نمیگیرم ولی حتما درست کن خیلی خوشمزه میشه
سولماز جون ممنون زحمت کشیدی نمی تونستم برات پست بزارم
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
2706