2733
2734
عنوان

دکتر جواد غروبی

| مشاهده متن کامل بحث + 37531 بازدید | 45 پست
وقتی باردار بودم با سونوگرافی برای دختر کوچولوی به دنیا نیامده ام، تشخیص فتق داخل شکمی داده و گفتند با تنگی نفس متولد خواهد شد و باید بلافاصله بعد تولد جراحی شود. من و همسرم داغون شدیم و با حال زار به همه ی جراحان اطفالی که میشناختیم، مراجعه و تقاضای کمک کردیم که هیچکدام مسوولیت جراحی فرزند دلبندمان را نپذیرفتند. گفتند ریسک عمل بالاست و احتمال مرگ و میر دارد. نمیدانید چه حالی شدیم. (من بردن نامشان را اخلاقی نمیدانم). نهایتا پیش دکتر غروبی عزیز رفتیم و ایشان با روی خوش قول دادند نهایت تلاششان را برای نجات پاره ی تنمان در بیمارستان دولتی مفید، به عمل آورند. الان دختر قشنگم سه ساله شده و کاملا سالمه و هنوز تحت نظر ایشان است. من از حرفهای مامان بهروز عزیز خیلی متعجب شدم و چنین رفتاری از ایشان را کاملا بعید و غیر واقعی میدانم. هم در بیمارستان و هم مطب، بیمارانشان بسیار راضی اند و از ایشان تعریف می کنند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر منم تو مطب ختنه کردن پسر من شش ماهش بود عملش سخت نبود البته یکم گوشت اضافه داره ولی نکته بد ماجرا این بود که من و خواهرم و شوهرم رو به عنوان دستیار به کار بردن ما بچه مون رو نگه داستیم و تمام جراحی رو دیدیم که نزدیک بود من از هوش برم وقتی نگاهم افتاد هنوز میگم یکی از بدترین روزهای عمرم بود ولی سوادشون خوبع
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
2738
بچه ی منو هم دکتر غروبی به روش سنتی که همون جراحی هست ختنه کرد من و مامانم داخل بودیم شوهرم که اصلا داخل نیومد آخه حالش بد میشه خون میبینه ولی من که کامل نگاه کردم موقع عمل هم دکترخیلی توضیح میداد واسه این روش بخیه های جذبی زد که بعدشم افتادن .دکتر کودکانش که دید بهم گفت پیش کی جراحی کردی چقد خوب و تمیز انجام داده ختنه شو
اللهم صل علی محمد و آل محمد ♡
چقدر عجیبه که بیشتر کسایی که تو این چند روز اخیر در مورد دکتر غروبی نظر دادن همشون تاریخ عضویتشون تو اردیبهشت ماهه. من که شک ندارم همشون یه نفرن فقط اینو بدونید که با اینکارتون دارین مارو نسبت به دکتر غروبی بدبین میکنید. همییییییین
من که هر جا امکان داشته باشه از کارش تعریف میکنم
چون واقعا جراحی که برا بچه م انجام داد عااااااااااالیه
من که هیچوقت فراموش نمی کنم همه جا هم وهرجا هم ازش تعریف میکنم شما هم هر وقت به خوب بودنشون شک کردی یه سر برو بیمارستان مفید تا ببینی که مریضا برای دیدنش و اینکه بچه شونو دکتر غروبی عمل کنه سر و دست میشکونن
اللهم صل علی محمد و آل محمد ♡
2706