2737
2734
سلام
الان دو وزه دحتر از شیر گرفتم سینه هام دارن میترکن از دردشون نمیتونم تکون بخورم بنطرتون چیکار کنممممممم؟

چه قرص استفاده کنم؟
تا کی اینجورم؟
مرسیی
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
امشب تو خواب بهش یه ئل سیر بئه بخوره فردا دردش کمتره
واگه خیلی اذیتی بدوش تا یه هفته دیگه خوب میشه ولی شب سوم بخوره دیگه درد نمیکشی من اینکارو کردم چون مامانم میگفت وواقعا همینطور بود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
rosha**shaina جون منم 3 ماه پیش دخترم رو از شیر گرفتم.منم خیلی درد داشتم.اصلا دیگه بهش نده.برو تو حموم یه خورده بدوش تا دردت کمتر شه.من سه بار تو حموم دوشیدم و بعد از یه هفته دیگه دردش کم شد
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
دست نزن به سینه هات /به بچه هم دیگه نده/بدوشی هم دوباره میاد جاش بدتر میشه
من سه روز اذیت بودم و درد داشت
دکترم گفت تا 4 5 روز عادیه بیشتر طول کشید یه قرص هورمونی بیا بهت بدم /اما گفت نخوریش بهتره ..تحمل کن

انشاالله زود برطرف میشه/این بود تجربه من
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
2740
عزیزم منم الان 2ماهه از شیر گرفتم دخترمو.تمام این دردها رو کشیدم.ندوش با شیر دوش اما گاهی که دیدی داره میترکه با دست کمی بدوش.هیچ قرصی هم جز مسکن نخور...نکنه یه موقع شب بدی بخوره!اون جوری واسه خودت بدتره...من بعد از یک ماه خوب شدم..چاره ای نیست باید تحمل کرد.
بــــاران باشــد..
تــــو باشـی...

یک خیــــــــابــــان بی انتــها...

به دنیــــــــا میگــــویم خــداحـــافــــظ !!
تو حمام زیر آب گرم فشار بده کمی...به من گفتن سر ظهر زیر آفتاب چند قطره بدوش بند میاد..انجام دادم بدک نبود
بــــاران باشــد..
تــــو باشـی...

یک خیــــــــابــــان بی انتــها...

به دنیــــــــا میگــــویم خــداحـــافــــظ !!
من تا 1هفته درد داشتم دوش ابگرم بگیر یا زیر سشوار ماساژ بده.مسکن بخور تا درد نکشی .اینا همش طبیعیه وخوب میشه.نگران نباش.
من عاشقت شدم.یه عشق زمینی .عشق ادمیزاد به ادمیزاد.