2733
2739
خیلی نگرانم هفته 7 بارداریم دکتر برام آسپرین و شیاف پروژسترون تجویز کرده یکی از آشناهامون که ماما ست گفت شیاف پروژسترون باعث دوجنسیتی یا هرمافرودیت جنین میشه آسپرین هم چون از جفت عبور میکنه برا جنین سمیه نمیدونم چیکار کنم خیلی حالم بده میترسمم قطش کنم کسی شرایط منو داشته ؟تا کی باید استفاده کنم؟
CafeMom Tickers
تا حالا نشنیده بودم که شیاف پروژسترون باعث دوجنسیتی یا هرمافرودیت جنین بشهههههههههههههههه
شاخ درآوردم

مگه مشکل لکه بینی داری که دکتر برات شیاف نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه هانا جون ماشالله به اشناتون چه قدر اطلاعاتش بالاست.اصلا ادمو نمیترسونه.

این حرفا چیه.

نه پروژسترون برای این میدن که نینی بمونه و محکم باشه.

نگران نباش و استفاده کن.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
2740
هیچی نمیشه

من هر دوشو دارم استفاده میکنم

آسپرین طبق تجوریز پزشک هیچ ایرادی نداره

خواهر شوهرم هم سر هر دو تا بچه هم شیاف استفاده میکرد هم آسپرین
شکر خدا هر دو بچه هم سالم هستن

آسپرین برای جلوگیری از سقطه
چون بعضی از سقطها به دلیل غلیظ بودن خون و لخته شدن خون توی بدن جنینه

با خیال راحت استفاده کن عزیزم
هانا جان
شما که دو تا سقط داشتی احتمالا این بار استراحت مطلقی درسته؟

دکتر برای اونهایی که استراحت مطلق دارن اغلب آسپرین مینویسه
دلیلش هم اینه که چون تحرک ندارن خونشون غلیظ نشه

نگران نباش
زیاد هم به حرف خاله خان باجی ها گوش نده:)))))) به دکترت اعتماد کن عزیزم
ایشاله به سلامتی زایمان میکنی
عزیزم آشناتون خیلی مامای خوبیه

چون شیاف مال جلوگیری از سقطه و آسپرین مال رقیق شدن خون تا بازم از سقط جلوگیری کنه حرف دکترتو گوش کن ایشالا یه نینی سالم و سلاکت دنیا میاری.حتی ممکنه دکترت بهت آمپول هپارین هم بده نگران نشو
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
سلام عزیزا منم لکه بینی داشتم تو هفته 6دکترم بهم شیاف و اسبرین داد الان 2 روزه استفاده میکنم دیگه لکه ندیدم حالا به نظرتون بچم قلبش تشکیل میشه دکتر بهم گفته4بهمن برم سونو راستی تو اون سونو قبلی گفتن که داخل رحمت هاله ای از خونه خیلی ناراحتم کسی عین من بوده تو رو خدا جوابمو یکی بده دارم از استرس میمیرم
2706