2737
2734
من حدود 2 ماهه علایم بارداری دارم.ولی خونریزی دارم.آزمایشاتم میگه من باردارم ولی سونوگرافی میگه سقط کردم وبقایای جنین در حال دفعه.امروز هم دکتر سونو گفت بچه خوره دارم وباید کورتاز کنم.و در برگه سونو نوشته نواحی هتروزن هترواکوی حاوی مناطق اکولوسنت داخلی به ابعاد م.م در فضای آندومتریال کاویته رحم مشاهده میگردد.وجود لخته همراه با بقایای بارداری به عنوان تشخیص جهت بیمار مطرح میگردد.مول پارشیال در تشخیص افتراقی با توجه به مجموع یافته های بالینی مطرح بوده وانجام . 32.44
d&cمطرح میگردد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام ملیسا جان. الان برات از توی کتاب پیدا کردم. نوشته بچه خوره بیماری است که به جای تشکیل جفت وجنین تمام حاملگی ویا قسمتی از اون تغییر شکل پیدا کرده به غده ای تبدیل میشه که بچه خوره نام داره. دکترت درست گفته باید کورتاژ کنی و تا کورتاژ نکنی خونریزی ات ادامه داره و کم خونی پیدا میکنی. علتش معلوم نیست ولی احتمالا ارثی است. زود تر کورتاژ کن چون ممکنه لوله های رحمی را درگیر کنه. برات دعا میکنم.
نمیخوام بترسونمت ولی تا از بدنت خارج نشه به رشد خودش ادامه میده وخدای نکرده کار به جاهای باریک میکشه. ممکنه تمام رحم ولوله هارا درگیر کنه. چه طور زودتر متوجه نشدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی توی این دو ماه سونو نرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2740
تا اینکه دیدم حونریزیم خیلی طولانی شده و خیلی هم تیره رنگه ولی همچنان علایم بارداری رو دارم تا اینکه چند روز پیش رفتم آزمایش دادم و جواب بارداریم مثبت شد و دوباره دکتر واسم سونو نوشت و بالاخره امروز جواب سونو این شد ودقیقا دکتر مثل شما گفت که بچه خوره دارم و باید برم سریعا کورتاز کنم.
خواهش میکنم عزیزم . تنها کاری بود که از دستم برمیومد. خیلی مواظب خودت باش. برات آرزوی سلامتی میکنم. ان شاالله خدا یه نی نی سالم و تپلی بهت میده. نگران نباش این چیزها پیش میاد . من خودم اوایل بارداریم آبله مرغان گرفتم و نی نی سه هفته پیش سقط شد
حتما کورتاژ باید انجام بشه. بقایا اون هم بده پاتولوژی و جنین شناسی روش تست بشه و حتما برای بارداری بعدی تحت نظر دکتر باش. بچه خوره خطرناکه و ضمنا بعدشم پاپ اسمیر بده
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام ملیسا جان. همونطور که توی سونوگرافی هم گزارش شده و با توجه به علائمی که داری احتمال حاملگی مولار یا همون بچه خوره واست مطرح میشه. که برای تشخیص قطعی باید چند روز بعد دوباره آزمایش خون یا همون B-HCG رو تکرار کنی که اگه میزانش نسبت به آزمایش قبلت خیلی بالاتر بود تشخیص بچه خوره قطعی میشه. در این بیماری فرد علائم بارداری رو حتی خیلی شدیدتر از یک بارداری طبیعی داره. درمان اصلیشم همن کورتازه. نکته خیلی مهم اینه که بعد از کورتاژ هم باید اولش هر هفته مجدداً آزمایش خون را از نظر B-HCG تکرار کنی تا زمانی که به حد طبیعی رسیده باشه
2706