2737
2734
عنوان

کسایی که میگرن دارن لطفا کمک کنند

1761 بازدید | 22 پست

سلام. لطفا اگه میتونین کمک کنین. سردردی که بعدازظهرها شروع بشه، یکطرفه باشه و نبض دار، و با استراحت در اتاق تاریک و خوابیدن بهتر بشه، میگرنه؟

هر روز این سردرد رو دارم، اکثرا از حوالی ۵ و ۶ عصر شروع میشه اما گاهی تک و توک ۱۱ صبح و ۲ بعدازظهر هم شروع شده...۶ ماهه که باهاش درگیرم اما این اواخر دیگه هر روزه شده سردردا...نظرتون چیه؟ میگرنه؟ یا چیز دیگه است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگرن هست احتمالا.

سعی گن چیزایی که رنگش قهوه ای و سیا هست نخوری.مثل نوشابه شکلات و...

توی نور زیاد هم نباش

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2728

میگرن هستش عزیزم عادیه من خودم نزدیک ب 14سال میگرن دارم بعضی وقتا انقد شدید میشه ک تهوع میگیرم یا بالا میارم فشارم میوفته و گاهی تا 1 هفته درگیرم و با ژلوفن هم خوب نمیشه و بدترین نوع میگرن ِ میگرن عصبی هستش

این ماه دیگه ...

حداقل ۱۵ _۱۶ ساله درگیرش هستم . دیگه با تاریکی و سکوت و قرص های قوی از بین نمیره ..‌ جدیدا قرص میگراستاپ با دو تا قرص مسکن ترکیبی همزمان میخورم و آرومتر میشم 

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود.
2740

وای آره خودشه . منم دارم بعضی وقت ها انقدر شدید میشه که تبدیل به تهوع و استفراغ میشه خیلی بده موقعه که شروع میشه ا هیچی آروم نمیشه حتی قوی ترین مسکن ها 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 

دقیقا منم همینم دوستان من ساکن ترکیه هستم ی پزشک مغز اعصاب اینجا قرصی به من داد ک درمان میگرن هست دوستان موقع درد ی دونه بخورید ولی حتما حتما. بعد از غذا معده خالی هرگز اسمش هست سوماتریپتان

وای بچه ها ممنونم ازتون   رفتم دکتر عمومی، گفت باید ام آر آی بدی... گفتم چرا؟ گفت ما همیشه اول وجود تومور رو بررسی میکنیم! از وقتی گفته تومور شب و روزم یکی شده! دیگه میترسم برم ام آر آی بدم  هیچ علامت دیگه ای ندارم...فقز سردردهایی که تکرار میشه و معمولا در دورانی که عصبی تر هستم یا استرسم بیشتره، مدتش بیشتر میشه ! البته از هفته دوم فروردین این سردردا شروع شد و شدتش تغییری نکرده...فقط مدتش تغییر میکنه که گاهی نیمساعته خوب میشه و گاهی تا نخوابم خوب نمیشه ! به محض اینکه عصبانی بشم یا لسترس بهم دست بده، حتی اگه خوب باشم، سرم شروع میکنه به تیرکشیدن و سردردم شروع میشه...حالتش بیشتر پالسی هست تا نبضی..مثل ضربان قلب نیست سرعتش، آرومتره ولی هی هر چندثانیه قوی و ضعیف میشه..عین چراغ فانوس دریایی...اگه سوار ماشین بشم با سردرد، حتما به حالت تهوع ختم میشه..حتی یه بار که سردرد داشتم میدون ونک سوار ماشین شدم پارک ملت پیاده شدم، تو همین فاصله تهوع بهم دست داد

شماها میگین پس تومور اینا نیس؟😢

وای بچه ها ممنونم ازتون     رفتم دکتر عمومی، گفت باید ام آر آی بدی... گفتم چرا؟ گفت ما همی ...

با زالو خوب میشه
 ۷ تا زالو میشه ۶۰تومن.بار اول هم خود دکتر باهات صحبت میکنه..از رو نبضت همه چیتو بهت میگه.
تهران خ امیر آبادشمالی..دکتر افراسیابیان مسئولشه...فوق العاده جای تمیز و شیکیه...شمارشو بزن تو نت میاد. درمان اگزما ، میگرن ،جوش با زالو

میگرن: داروی «میگری هیل»، ۸۱ درصد آنها درمان قطعی شدند و در افرادی که درمان نشدند، منجر به کاهش حملات میگرن در آنها شد. این روش استنشاقی هس، در کلینک ارامش سید خندان تهران انجام میشود

۶ هفته روزی یه دونه امگا سه خوردم ،.(سرچ کردم واسه میگرن اونجا خوندم  )دوماه فيکس سردرد نداشتم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
میگرن هستش عزیزم عادیه من خودم نزدیک ب 14سال میگرن دارم بعضی وقتا انقد شدید میشه ک تهوع میگیرم یا با ...

شمام بخون پستمو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
وای آره خودشه . منم دارم بعضی وقت ها انقدر شدید میشه که تبدیل به تهوع و استفراغ میشه خیلی بده موقعه ...

بخون پستمو عزیز

2706