2733
2739
عنوان

افت قند خون در نوزادان

24927 بازدید | 11 پست
من یه دختر 51 روزه دارم که وقتی خوابه به هیچ ترفندی نمیشه بیدارش کرد تا بهش شیر داد اگر هم بیدار شه اینقدر کلافه است که همش دست و پا میزنه و گریه میکنه تا دوباره بذارمش تو جاش و بخوابه. یعنی هیچ راهی نیست که بیدارش کنم و شیرش بدم.

الان چند شبه که طولانی میخوابه مثلا از ساعت 10 شب و من 4 صبح به زور بیدارش میکنم که اگر نکنم به نظر تا ساعت 5 هم بخوابه... تو بیمارستان بهم گفتن 2 ساعت 2 ساعت باید شیر بخوره وگرنه قند خون پایین می افته. دکتر هم گفت 2 ساعت 2 ساعت شیر بخوره...

حالا من چی کار کنم؟ علائم افت قند خون چیه؟ ایا الان هم این براش خطرناکه یا فقط برای نوزادیش که کوچولو بود باید مراقب می بودیم؟
شما با این قضیه چی کار می کنید؟ ایا می ذارید هر وقت بچه خودش شیر خواست شیرش می دید یا طبق دستور هر 2 ساعت؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بهار جون مامان ناریا که ازم سوال کرده بودی و همین مشکل رو داشتی...

عزیزم نمی دونم دختر گلت چند وقتشه، ولی من اونموقع ها بیخودی دخترم رو بیدار می کردم و شیر می دادم بهش و خودم خیلی بی انرژی و بی حوصله می شدم چون تا می یومدم چشمام رو هم بزارم دو ساعت رد شده بود و باید دوباره شیرش می دادم... ولی بعد از چند ماه دیگه این کار رو نکردم و گذاشتم بخوابه... و اگه دوباره بچه دار شم هرگـــــــــــز هرگـــــــز بیدارش نمی کنم... می زارم بخوابه هر وقت خودش بیدار شد شیرش می دم.
2 ساعت به 2 ساعت شیر دادن رو دکتر بیمارستان به من گفته بود ولی دکتر خودش گفت لازم نیست و اگر خودش طلب کرد بهش شیر بده و
من بعد از مدتی دخترم رو بیدار نکردم و افت قند خون و این داستان ها هم نگرانی بیخود بود...
شاید شماها دیابت بارداری داشتید چون این مشکل رو دارند . من خودم پسرم روزای اول اینطوری بود ودکتر ها گفتن حتما باید بیدارش کنم و شیر بدم . به هر وسیله ای باید بیدارش کنی. دکتر هم ببرش وزنش نزمال بالا بره.

آخه تو چرا انقدر نادانی که وقتی در مورد موضوعی اطلاعاتی نداری میای و راهنمایی میکنی... اگر نوزادی دچار افت قند خون بشه در خواب به کما میره...دکترها برای اینکه این اتفاق برای کسی نیافته میگن ۲ساعت یه بار به نوزاد شیر بدین.....

2740

دکتر دختر من هم گفت هر ۵ ساعت بیدارش کنی شیر بخوره کافیه و بعد دو ماهگیش گفت دیگه اگه از ۵ ساعت هم بیشتر خوابید اشکالی نداره. الان چهار ماهشه.وزنش رو هم خیلی خوب گرفته.باز هم از دکتر نوزادتون  سوال کنید

دکتر دختر من هم گفت هر ۵ ساعت بیدارش کنی شیر بخوره کافیه و بعد دو ماهگیش گفت دیگه اگه از ۵ ساعت هم ب ...

من دخترم ۵۳ روزشه. ۳ صبح شیرخورده الان هرکاری میکنم بیدار نمیشه. خیلی نگرانم حتی پوشکشو باز کردم بردم شستمش. ولی بازم تا گذاشتم تو جاش خابید. دهنشم اصلا باز نمیکنه شیر بدم

من دخترم ۵۳ روزشه. ۳ صبح شیرخورده الان هرکاری میکنم بیدار نمیشه. خیلی نگرانم حتی پوشکشو باز کردم برد ...

سلام عزیزم خوبین میدونم خ وقته ازین تاپیک گذشته اما منم مشکل اونوقت شمارا دارم،خدایی نکرده اتفاقی برا بچتون نیفتاد؟؟همش می‌خوابید یا آخر راهی برای به زور بیدار کردن و شیر دادنش پیدا کردین؟