2737
2734
یه خواستگار دارم. از نظر ابراز احساسات خیلی تو داره خودش اینو گفته منم کاملا متوجه شدم. الان 20 روزه از آشناییمون میگذره اما هیچ حس مثبتی از خودش نشون نمیده. حتی نشون نمیده از من خوشش میاد !!! وقتی از خودش میپرسم میگه نه اینطوری نیست!!! مثلا هر دو سه روز یه بار زنگ میزنه اونم در حذ خیلی کوتاه

نظرتون چیه؟ زندگی با مرد تو دار سخت نیست؟؟ اینم بگم فوق العاده آدم احساسی و رومانتیکیه اما بروزش واسش سخته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اگه خودت آدم احساساتی هستی قبولش نکن چون شوهر منم مین طوره اصلن بهم ابراز کلامی نمی کنه حتا تو نگاشم نشون نمیده بعضی وقتا واقعن کم میارم نتیجش میشه این که هر شب تا صب تو نتم از بیکاریو بی توجهی
2742
سلام شاداب جوووووووووون

خانومی اینکه رومانتیکه خوبه پس بالاخره باید یه جوری این رومانتیک بودنش بزنه بیرون دیگه!!
اما خب بعضی از مردام متاسفانه احساس دارن اما ابراز احساساتو یاد نگرفتن و این اگه جدی باشه میتونه واسه زندگیت خیلیی مخرب باشه
2740
مثلا داداش من اصلاااااااااااااا بلد نیست میبینم همه داداشا قربون صدقه خواهر کوچیکشون میرن اما داداش من هرچی قربون صدقه ش میرم اصلا جواب نمیده بعدم میگه من نمیتونم احساساتمو بروز بدم!!!!!!!!!! اون که داداشمه کلی از این رفتارش دلم میشکنه چه برسه به اینکه شوهر آدم بخواد اینجوری باشه

اما اگه بقیه شرایطش خوبه و دوسش داری میشه روش فکر کرداا. اگه هردوتون بخواید میتونی تغییرش بدی فقط یه کم تلاش و زمان میخواد ولی شدنیه
خیلی فکرمو مشغول کرده !!! میگه من علاقمو توی رفتارم نشون میدم خیلی اهل قربون صدقه رفتن و این حرفا نیستم. بهش گفتم خب اگه یه مدت اونی که دوس داری ازت دور بشه چطوری محبتتو نشون میدی؟ گفت بهش میگم اون موقع

اما در کل خیلی توداره و ظاهره کاملا سردی داره اما خودش میگه از دورن آتیش هستم !!!
سلااااااااام سااااااااااااارینا جونم

شکلات جون طبق اون تعریف هایی که شما قبلا کرده بودی من حس میکنم این آقا هنوز از تصمیمش در مورد ازدواجش مطمئن نیست-سعی کن خیییییلی خوب بشناسیش و بفهمی ذاتا چنین آدمیه یا تو مورد ازدواج و همسر اینطوری واکنش نشون میده
[smiley]s/sm_07.gif[/smiley]اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکشه،خواهشاََ مسواکتونو تو حلق بقیه نکنید!!![smiley]s/sm_07.gif[/smiley]

2706