2733
2739
دوستان خوبم دایی عزیزم از پله ها افتاده خون ریزی مغذی کرده رفته تو کما الان دارن میبرنش اتاق عمل ترا به اون خدا براش دعا کنید به دعای شما محتاجم
حالم خیلی بده نمیدونم الان چی کار کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
ان شاءالله که حالشون زود خوب بشه
براشون دعا می کنم
دعای امن یجیب بخون
یه بخشی هست آخر دعای کمیل اونو هم از ته دل براش بخون
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
برای سلامتی شون سوره حمد بخونید.

خیلی ناراحت شدم. انشاا... خبر سلامتی شون را همین جا بدهید.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

دعای٢٣ صحیفه سجادیه و ایه الکرسی و حدیث کساء
انشالا که حالشون خوب شه و دلتون شاد شه
تو آمدی و خدا خواست پسرم باشی،
وبهترین غزلِ توی دفترم باشی،
تو آمدی وخدا خواست از همان اول،
تمامِ دلخوشی روزِ آخرم باشی،

تمامِ زندگی من و همنفسم 7 آبان 92 چشممون و روشن کرد، خدایا شکرتتتتت
یا مَنِ اسْمُهُ دَوآءٌ،
اى کسى که نامش دوا است‏
وَذِکْرُهُ شِفآءٌ، وَطاعَتُهُ غِنىً، اِرْحَمْ مَنْ رَأْسُ‏مالِهِ‏الرَّجآءُ وَسِلاحُهُ الْبُکآءُ، یا
و یادش شفاء است و طاعتش توانگرى است ترحم فرما بر کسى‏که سرمایه‏اش امید و ساز و برگش گریه و زارى است اى‏
سابِغَ النِّعَمِ، یادافِعَ‏النِّقَمِ، یانُورَالْمُسْتَوْحِشینَ فِى الظُّلَمِ، یاعالِماً لایُعَلَّمُ،
تمام دهنده نعمتها و اى برطرف کننده گرفتاریها اى روشنى وحشت‏زدگان در تاریکیها اى داناى بى معلم‏
صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، وَافْعَلْ بى‏ ما اَنْتَ اَهْلُهُ، وَصَلَّى اللَّهُ عَلى‏
درود فرست بر محمد و آل محمد و انجام ده درباره من آنچه را که تو شایسته آنى و درود خدا بر
رَسُولِهِ وَالْأَئِمَّةِ الْمَیامینَ مِنْ الِهِ(أهْلِه)، وَسَلَّمَ تَسْلیماً کَثیراً.
پیامبر و پیشوایان با برکت از خاندانش و سلام فراوان‏
أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ (ع) یَومَ الْوُرُودِ
ایشالله سالم از اتاق عمل میاد بیرون عزیزم
برای سلامتیش حتمااااااااااااااا صدقه بنداز

تا قبل از بیرون اومدنش نذرت رو ادا کن نتیجه اش رو میبینی

شوهر خواهرم عمل داشت خیییلی خطرناک احتمالش بود که خدای ناکرده فلج شه حتی وسط اتاق عمل دکترش به خواهرم گفته بود اصلا پای چپش حس نداره

خیلی از بچه ها اینجا دعا کردند و واقعاااااااااااااا فکر میکنم نتیجه همین دعا ها بوده
من خودم صدقه نذر کردم بعد از نذرم خییییییییلی ارامش داشتم

حتما امتحان کن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706