2737
2739

یکی از دوستام با پسری اشنا شده و کار ب اظهار محبت و عشق خواستگاری رسیده منتها پسره خیلی از ایران میترسه . بیاد . ومشکل زبان  ارتباط و خلاصه دنیای اختلاف دارند ولی این دختره هم یججورای وارو رابطه مجازی شده و قصد ازدواج دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لندن یک متروپل چند میلیونی و از نظر فرهنگی یکی از diverse ترین و چندفرهنگی ترین جاهای روی کره ی زمینه.سبک زندگی آدم هاش٬  فرهنگشون و طرز تفکرشون تفاوت های عمقی و فاحش با هم داره بعضا. با این حال من در حدی که با چند سال زندگی تو انگلستان و رفت و آمد به لندن بشه شناخت داشت٬ لندن رو می شناسم٬ اگر سوالتون رو دقیق مطرح کنید شاید بتونم جواب بدم. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2742

با هم چت دارند کمی زبان میدونه من عکساشو دیدم دروغ نیست هر چند ادم نمیتونه  اطمینان کنه بیشتر اون پسره تمایلی نداره بیاد ایران خیلی میترسه میگه حتی اگه افغانستانم بودم بارها میمود

2740

من مع بميرمم نميرم لندن زندگي منك. إز شلوغي تهران فرار كردم لندن هم مثل تهران شلوغه و ترافيك . چند روز اونجا بودم پشيمون شدم برگشتم شهر خودم. البته أين كه شغلش چيه و خونش كجاي لندن هست هم در نظر بگير. واسه خوب زندگي كردن تو لندن بايد شغل پر درامدي داشته باشين

شغلشوشو دقیق نمیدونم فقط همش سفرای کاری میره اکترا کشواری اروپای بیشتر بعد گفته لندن نمیدونم کدوم قسمتش . با پدرش زندگی میکنه . عکس سلفی هم زیاد فرستاده از عکساش ک شغلش تو شهر خودش خوبه

إز هر برنامه اَي هم اشنا شه بايد درخواست ويزاي ازدواج بده بياد اينجا ديگه. اون يكم سخته واسه يكي إز دوستاي ما ١ سال و نيم طول كشيد تا همسرشو بياره. اين اقا بايد بياد ايران عقد كنه و بعد كاراي ويزاي خانومو انجام بده.

کلاور دیر اومدی مثل اینکه رفتی

عزیزم اگر می خوای کسی متوجه بشه که براش مسج دادی باید کامنتش رو ریپلای کنی.

بازم دقیق نفهمیدم مساله چیه البته؟ پسره اصالتا ایرانیه یا بریتانیاییه اصالتا؟ یا نسل دوم مهاجر از کشور دیگه؟

اینکه می گه نمی خوام بیام ایران٬ اگر ایرانی الاصله که طبیعیه چون مجبور می شه بره سربازی.

اگر انگلیسیه هم واقعا بستگی به فرهنگ داره٬ احتمالا جز افراد محافظه کارتره٬ چون خیلی از دوستای انگلیسی من و همینطور همسر خودم با ایران اومدن مشکلی ندارن (البته علاقه ای به حکومت و... ایران ندارن٬ اما می دونن حساب مردم و جامعه از مسایل سیاسی جداست). اما خب خیلی از انگلیسی ها (مخصوصا پیرترها و محافظه کارترها) هم دوست ندارن اصلا طرف ایران و... برن. 

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که توی فرهنگ عموم مردم اینجا کسی ندیده و نشناخته به کسی قول ازدواج نمی ده٬ معمولا افراد مدتی با هم مراوده دارن و زندگی می کنن بعد که دیدن تفاهم دارن و عاشق هم هستن و کنار هم خوشبختن به ازدواج یا زندگی مشترک دايم و تشکیل خانواده فکر می کنن. به دوستت بگو اگر این آقا رو دوست داره و شرایطش رو داره٬ بره ترکیه ای جایی ببینن همو اول.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2706