2737
2734
سلام مهدیا جونم کلی گشتم تا تونستم تاپیک قبلیمون رو پیدا کنم خوبی هنوز تو سایت می ایی نی نی نازت خوبه دخمل منم به دنیا اومد چه کار می کنی نی نی تو چند وقتشه از خودت برام بنویس نی نی رو پیش کی گکذاشتی از خودت خبر بده منتظرم
سلام عزیزم خداییش خیلی دلم تنگ شده بود خیلی خوشحال شدم دخمل ناز ما خوبه؟؟ بالاخره تونستی طبیعی زایمان کنی؟؟/

چند تا خبر:
1- قرار بود اسم نینی من محمدمهدی بشه ولی عوضش کردیم گذاشتیم امیرمهدی(شب تولد حضرت زهرا بدنیا اومد)
2- زمان تولد3600بود با قد 51 خیلی توپول بود
3- خداراشکر خیلی بچه ساکتی بود تا پایات 2ماهگی اصلا صدای گریشا من نشنیدم
4- از نیمه اذر میام اداره گذاشتم مهد کودک ماهی 210 براش میدم خداراشکر به راحتی مهدا پذیرفت واصلا گریه نکرد مهدا بخاطر شلوغ بودنش خیلی دوست داره
5- ولی از تنبلی هاش برات بگم الان 7 ماه و 13 روزشه ولی دندون در نیورده - هنوز 4دست و پا نمیره تازه یه ذره غلط میزنه از 5 ماهگی میشینه . حروف دددددد بابابابا من من من بده بده بده و هم هم میگه و همش بلند بلند جیغ میزنه
شکر خدا خیلی اذیت کن نیست اگه گشنه نباشه(خیلی شکمو) برا خودش بازی می کنه
راستی از زایمانم خیلی راضی بودم سزارین شدم اصلا اذیت نشدم
منتظرت هستم خواهش می مکنم از خودت و دختر نازت برام بگو

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام کجایی خوبی چرا خبری ازت نیست دختر گلت خوبه؟؟؟
امیرمهدی از پایین دو تا دندون دراورده کم کم داره سینه خیز میره.
این روزا همش اسهال میشه خستم کرده کاش زودتر دندوناش درمیومد تا راحت بشم.
دختر شما چه خبر؟/؟؟؟؟؟/؟
زود بیا منتظرم
2728