2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون غذا نمیخوردن یا نمیخورن، خواهشا بیاین 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 83 پست
شیر خشکم میدی ؟  سرلاکم خوبه اگه بخوره  غذاهاشو با کره بده واسه وزن گیری عالیه

شیر خشک و غذا کمکی لب نزد از اول تولدش تا الان

لباس نوزاد و کودک. ninikalas@ جنس عالی. قیمت فوق العاده. کیفیت بی نظیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۹۷۰۰ بوده شده ۹۶۰۰ بعد ۳ ماه قربونت برم ممنون از راهنماییات دعا کن پیر شدم باور کن سر این ...

میدونم سخته ولی احتمال داره رفلاکس باشه برو علائمشو بخون دختر دوست منم اینطور بود هیچی لب نمیزد حتی شیرم ب زور و بی میل میخورد یه سالش بود عین نوزاد بود اما الان خوبه 

2731

واقعا احساستو درک میکنم گلم.من بچم از دوماهگی تا پنج ماهگی اعتصاب شیرکرد و وقتی بیداربود شیرمونمیخورد.داشتم افسردگی میگرفتم اصلا اگه چندین ساعتم بیدارمیموند شیر نمیخورد.من شیرمیدوشیدم و باقطره چکان میریختم توی حلقش میریخت بیرون.دوسداشتم بمیرم دیگه بااین کارش

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤
میدونم سخته ولی احتمال داره رفلاکس باشه برو علائمشو بخون دختر دوست منم اینطور بود هیچی لب نمیزد حتی ...

پریماه اتفاقا رفلاکسی بود 

نکسیوم میدادم بهش 

تحت نظر فوق گوارش اطفال بود

اما ۸ ماهگی دکتر گفت مشکلش حل شده و اصلا هم علایم نداشت دیگه

میدونم سخته ولی احتمال داره رفلاکس باشه برو علائمشو بخون دختر دوست منم اینطور بود هیچی لب نمیزد حتی ...

خوب بود تا ۱۱ ماه

تپل بود

از اون موقع هر روز بدتر از دیروزه

الانم یک ماهه که افتضاحه

غذا میدم تف میکنه بیرون

عزیزم دختر من دقیقا از یه سالگی تا ۱۸ ماهگی رشدش منفی شد بردمش دکتر گفت سریع از شیر بگیرم. من از شیر گرفتمش تو دوهفته و دخترم که اصلا غذا نمیخورد مجبور شد یکم بخوره و رشد کرد دوباره

خدایا شکر😊
دختر منم همسن دختر شماس قدشو نمیدونم ولی وزنش کم شده ۹ کیلوعه دختر منم نمیخوره از صب تا شب ظرف غذا ...

سیب زمینی خیلی بخوره یکی دوتا

اونم با زور و التماس و اداهای من 😭😢

واقعا احساستو درک میکنم گلم.من بچم از دوماهگی تا پنج ماهگی اعتصاب شیرکرد و وقتی بیداربود شیرمونمیخور ...

عزیزم چه سخخخخخخت

خوب شد بعدش؟

چیکار کردی که خوب شد؟

شما استفاده کردی عزیزم؟

بله اون نبود كه دختر من غذا نميخوره يك روز ميدم ٣روز اشتهاش باز ميشه هر چقدر ميدم ميخوره،الان ٥ سالشه البته من ٣سى سى ميدم بهش زيادش ضرر داره و وقتى خيلى اشتهاش كم شد سعى كن بدى نه مرتب،،معدش كه آدت كرد ديگه خودش ميخوره 

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻

کاملا درکت میکنم با تمام وجودم.اینقدر که اذیت شدم.دخترم وقتی نزدیک 2 سالش شد اینطور شد یعنی شده بود از صبح تا شب 1 قاشق هم غذا نخوره و فقط شیر بعد حتی از شیرم گرفتمش بدتر صبحونه 1 بسکوئیت ظهر 3 تا قاشق مربا خوری غذا شبم هیچ تا 3 سال و نیمیش یهو درست شد خدا رو صد مرنبه شکر عالی شد 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2706