2733
2739

این سوال تو ذهنمه خیلی اذیتم می کنه .مگه نمی گن خدا همیشه راهی جلوی پای بندش می زاره.نگید فکر اقتصادی تو چه ربطی به خدا داره.

من  سه سال بود با خون دل پول جمع کردم .خیلی زحمت کشیدم .وام مسکنم داشتم گذاشتم امسال یه خونه کوچولویی که سرمایه زندگیم بشه بخرم .اما یه دفعه این اتفاق افتاد . همش از خدا گله می کنم چرا اون موقع یه راهی پیش پام نزاشتی که بتونم خونه بخرم .چطور خیلیا خدا براشون شرایطی جور کرد به همه چی رسیدن . حالا من چقد دیگه باید کار کنم‌ تا بتونم اون‌چیزی که می خوام بهش برسم.

یا امام رضا

چ توقعاتي داره

خودت بايد تصميم بگيري

والا من ك ميخاستم بخرم و نشد ي لحظه فكر نكردم خدا نخاسته

برام عجيب بود ك حتي اينم از سمت بدي هاي خدا ميدونيد

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چ توقعاتي داره خودت بايد تصميم بگيري والا من ك ميخاستم بخرم و نشد ي لحظه فكر نكردم خدا نخاسته برا ...

بدی خدا نیست. می گم ای کاش یه راهی برام بود

یا امام رضا
2740
اخه نمی دونستم .خیلی می گفتن بازی دلال هاست

من خودمم یک سال و نیم پیش خونمو عوض کردم از همون موقع میگفتن خونه میخواد بره بالا الانم این افزایش قیمت ممکنه موقت باشه ایشالا به زودی خونه دلخواهتو بخری

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

منم هر روز دلم میگیره بخاطر اینکه خونه نداریم خیلی دلم میخواد ی خونه داشته باشیم ولی من از پدرشوهرم نمیگذرم یعنی نمیتونم دلم صاف کنم ی وام گرفت60تومن ماهی300قسطش بود ب اسم ما گرفتم همون زمان ک خونه ارزون بود یعنی گفت میخوام بدم ب شما منم دلم خوش ک قسطش کمه و میتونیم پول بذاریم روش صاحب خونه شیم وام مسکن بود باید ی خونه رو میزد ب نامش تابهش بدن ب بابام گفت وامه میخوام بدم دخترت و این چیزا خونه بابام اینا زد بنامش وامو گرفت و دوباره خونه رو زد ب نام بابام ولی پول رو داد ب اونیکی پسرش باهاش خونه خریدن هیچ وقت نتونستم ببخشمشون کلی غصه دارم دیشب بغض کرده بودم

پولتو پس چکار کردی

فهمیدم از همسرم کلاهبرداری کردن .اما من خبر نداشتم . همه پس اندازمو دادم طلبکاراش .فقط ۲۰ تومن دارم با ۴۰ تومن وام مسون که با اونم نمی شه کاری کرد

خواهشا الان نگید خوب قسمت بوده بدهی همسرتو بدی . چون من اگه همون موقع یه خونه می خریدم ۱۵۰ تومن .همون الان شده ۳۰۰ کهالان می تونستم بفروشم و بعد بدهی بدم و مبلغی برای خودم بمونه

یا امام رضا
منم هر روز دلم میگیره بخاطر اینکه خونه نداریم خیلی دلم میخواد ی خونه داشته باشیم ولی من از پدرشوهرم ...

وای چقدر بدجنس به شما چی گفت اونوقت؟؟؟ چه جوری روش میشه به صورت پدرت نگاه کنه

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
وای چقدر بدجنس به شما چی گفت اونوقت؟؟؟ چه جوری روش میشه به صورت پدرت نگاه کنه

هیچی چیزی نگفت گفت قراره پول گیرم بیاد اونو میدم ب شما اونم همین روزا پوله رو میدن بهش ب بابام گفته میخوام ماشین بخرم باهاش...ب رو خودشم نیاورد تازه چند روز پیش مامانم گفت اومده ماشینمون گرفته گفته لازممه ماشین خودش داده ب کسی دوبار رفته منم اعصابم خوردشد گفتم بهش ندید تو این گرونی تصادف کرد بعد این میخواد جوابگو باشه تازه ب رو خودشم نمیاره مامانم گفت باباتم اعصابش خورده اخه بابام رو ماشینش حساسه گفته دیگ نمیدم بهانه میارم اگ باز اومد ...بنظرتون اون خونه اشکال نداره چون من واقعا ناراضیم بنظر من اینا ک اهل نمازن مثلا اون خونه نماز توش درست نیس 

2706