2737
2734
عنوان

اگه بفهمید همسرتون ...

1133 بازدید | 60 پست

سلام .

خانوما اگه بفهمید همسرتون عضو سایت همسریابی وصیغه موقته چیکار میکنید ؟ 

خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با لوله جارو برقی تا میخوره میزنمش اخرم میزنم عقیمش میکنم😆من اعصاب ندارم

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2742

باهاش صحبت میکنم وقتی اعتراف کرد میرم خونه بابام وطلاق

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
2740

دست میندازم از حلقش ت..م هاشو می کشم بیرون 

بعد باز اگه تونست بره تو سایت

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
دست میندازم از حلقش ت..م هاشو می کشم بیرون  بعد باز اگه تونست بره تو سایت

😂😂یه جورایی هم عقیده ایم تو این مسایل

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
😂😂یه جورایی هم عقیده ایم تو این مسایل

در کمال ارامش ازش جدا میشم

البته اگر بدونم واسه کاری رفته

اگر از سر کنجکاوی رفته باشه اشکال نداره

ولی بدونم این ادامه داره و کاری کرده و شیطونی کرده

خیلی راحت ولش میکنم

لابد لیاقت منو نداره

2706