2733
2739
عنوان

کیا رژیم کانادایی گرفتن و راضی بودن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151960 بازدید | 429 پست
سلام عزیزم من تا روز نهم گرفتم5کیلو کم کردم سه روز استراحت کردم و پرخوری کردم ولی فقط یه کیلوش برگشت ...

۵ کیلو عالیه.

من چن وقت پیش رژیم جنرالو گرفتم باهاش بیشتر از ۵ کم کردم البته ورزش هم میکردم. ولی بخاطر یه سری مشکلات پرخوری زیااااد کردم.آخه من هروقت عصبی میشم پرخوری میکنم بخاطر همین همش برگشت😔

امروز دومین روزه کانادایی رو گرفتم اصن احساس ضعف یا گرسنگی ندارم.یه ساعت هم پیاده روی کردم.

اگه ازین رژیم نتیجه نگرفتم خبرت میکنم واسه تاپیک زدن😉

راستی کاربر دلی یه تاپیک زده چن ماه پیش که همه میان گزارش میدن خواستی توام سربزن  انگیزه ت زیاد شه دوستم😘

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
۵ کیلو عالیه. من چن وقت پیش رژیم جنرالو گرفتم باهاش بیشتر از ۵ کم کردم البته ورزش هم میکردم. ولی بخ ...

جدا با جنرال موتورز تو7روز، 5کیلو کم کردی سخت نبود روز اول سخت نیست

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا با جنرال موتورز تو7روز، 5کیلو کم کردی سخت نبود روز اول سخت نیست

آره ۷۳ونیم بودم شدم ۶۸ 

حالا بیشتر از وزن سایزم کم کردم البته باروزی ۲ ساعت پیاده روی تند

ولی برگشت. دوروز پیش ۷۲ بودم 

تصمیم گرفتم کانادایی رو تا آخر بگیرم.

میام وزنمو میگم اگه تونستم کم کنم

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2742
پس خیلی زود برمیگرده وزن یا پرخوری کردی  نمیدونم بگیرم یانه 😧😧😧😧

نه گفتم که من پرخوری کردم برگشت فک کن روزی بالای ۳۰۰۰ تا کالری مصرف میکردم😣 وگرنه عالیه واسه پوستت که واقعا خوبه اگه روزی ۸ لیوان آبم بخوری  دیگه بهتر

نه گفتم که من پرخوری کردم برگشت فک کن روزی بالای ۳۰۰۰ تا کالری مصرف میکردم😣 وگرنه عالیه واسه پوستت ...

ممنوننننننننم از فردا استارت میزنم😍😍😍😍

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
ممنوننننننننم از فردا استارت میزنم😍😍😍😍

موفق باشی 

حتما بیا نتیجه رو بگو😍😍😍

2740
سلام دوستان .من تازه عضوشدم میخوام لاغربشم وزن۸۷.۵کیلو هست.قدم ۱۶۴ هست .رژیم جنرال رفتم ۲.۵کیلو کم ک ...

سلام صبرا جون ، گرفتی رژیم کانادایی ؟ نتیجه چی شد؟ من امروز روز اول رژیم کاناداییم وزن و قدمم دقیقا مثل تو هستش 

منم هستم

این تاپیک ک برای سال ۹۱

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706