2737
2734
دوستای گلم تو رو خدا کمک کنید بین این سه تا بیمارستان موندم کدوم رو انتخاب کنم؟ اگه تجربه ای دارید خواهشا بگید؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من نه سال پیش مصطفی خمینی سزارین داشتم .عالی بود .هم رسیدگیشون هم دکتر و پرستاراش .هزینه اش هم کم بود.ولی الان را نمیدونم.

توی تایپیک دایرةالمعارف دکتر ها و بیمارستان ها اطلاعات خوبی میتونی پیدا کنی.بچه ها تجربه هاشون نوشتند.
إلهي و ربي من لي غیرك
2742
سلام
من حدود پنج سال پیش سوم شعبان سزارین شدم با دکتر سعید پور کار دکتر بد نبود البته دکتر خودم نبود دکتر شیفت بود .چون کارم به علت سهل انگاری یه دکتر دیگه تو همون بیمارستان اورژانسی شده بود وخطر من و بچمو تهدید می کرد .به هر حال گذشته از بی فکری وعدم احساس مسوولیت بعضی از پزشکای این بیمارستان٫ نوع برخورد اغلب کارد بیمارستان بسیار بد و آزار دهنده بود.الان که حدود پنج شش سال از اون موقع گذشته از کنار بیمارستان که رد میشم ویاد اون روزا می افتم مو به تنم سیخ میشه .البته بازم میگم همشون بد اخلاق نیستند اما بیشترشون خیلی ...... از من می‌شنوی اونجا رو از گزینه هات حذف کن
..................امید نام دیگر خداست....................[smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
منم مصطفی خمینی بودم راضی بودم نسبت به پول کمی که گرفتن خوب بود فقط موقعی که از اتاق سزارین اوردن موقع جابجا کردن از روی برانکارد به تخت پرتم کردند که .......
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
2740
بااجازه دوستم

***********خبر خبر خبر خبر خبر***********

و دوباره شوی لباس کودک و مادر در سعادت اباد با نازلترین قیمتها

انواع لباس های کودک با بهترین مارک ها وبرندها و قیمت های استثنایی نمونه کارها رو میتونین ببینین http://niiniicenter.blogfa.com/

و نمونه انواع بوت و کفش های بچه گونه با کیفت عاااااااالی http://mini7.blogfa.com/

و انواع لباس زنونه ترک و شلوار جین در خدمتتون هستیم

زمان : چهارشنبه و پنجشنبه ((8و9 آذر)) از ساعت 11 الی18

مکان : سعادت اباد علامه جنوبی کوچه 34 شرقی پ 13 واحد 1

اینم شماره تماس برای هماهنگی 09381554314

منتظر دیدار روی ماهتون هستیم
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314