2733
2734

سلام 

دوست داشتم با کسایی که شرایط یکسان دارن یه گروه داشته باشیم 

من یه پسر سه ساله دارم و برا بعدی اقدام کردم 

خوشحال میشم همراه هم باشیم 

...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم 

مهر ٩٧ فكر ميكنم منظورتونه

منم يه پسر سه سال و نيمه دارم و براي دومي اقدام دارم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2728
2740

من ۲۳سالمه دخترم ابان میشه چهار سالش یک ماهه دارم میرم دکتربرای ویتامین و ازمایش های قبل بارداری ایشالله ابان اقدام میکنم😊

گذشته ای که حالمان را گرفته، آینده ای ک حالی برای رسیدنش نداریم وحالی ک حالمان را بهم میزند ،چه زندگی خوبی!!!!

من ازمایش پیش از بارداری رفتم اما ی مشکلی برام پیش اومده در واقع بیماری اول دنبال درمان اونم.دعا کنید زودتر بیام بگم برا بچه دوم اقدام کردم.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
سلام عزيزم  مهر ٩٧ فكر ميكنم منظورتونه منم يه پسر سه سال و نيمه دارم و براي دومي اقدام دارم

اااا اشتباه نوشتم خخخ

...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................

مهر نود وهف؟ یا نود وشش؟

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
هرکس اومد اسم و مشخصات بزاره تا دور هم جمع بشیم من صبا ۳۲ مشهد نینی پسر ۳ ساله 

منم میخوام اقدام کنم. 24 سالمه ولی بچه اولمه. البته تصمیمم 100 درصد نیس میخوام برم مشاوره بعد

2706