2737
2734
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون.....کمک

4735 بازدید | 13 پست
سلام بچه ها من کیست تخمدان دارم دکتر بهم این قرص رو داد وگفت 10 روز اول پریود بخور شبی 2 تا اما من فکر کردم از روز 10 پری باید بخورم.الان 6 روز از پری گذشته به نظرتون چه کار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کیمیا جون شما چطوری خوردی که منظم شدی یعنی هر دفعه از روز 10 پری به مدت 15 روز .روزی 2 تا یا یکی؟اخه من هم دارم میخورم .میخوام بدونم باید واسه پری شدن ماه بعد چطوری میشه من بعد 3 یا 4 روز بعدش پری میشم البته 20 تا دونه شبی دوتا یعنی 10 شب
2740
سلام هلن جون

عزیزم من قبل از اقدام به بارداری قبل از پری لکه بینی داشتم که دکتر برام این قرص رو تجویز کرد. دکتر من گفت طریقه مصرفش از روز 15 تا 25 پریود هست روزی 2 تا. یا از روز 20 تا 25 پریود روزی 2 تا.
اما الان بعد از کورتاژم از روز 13 یا 14 لکه بینی دارم؛ چند روز ؛که باز هم دکتر برام تجویز کرد .

برای بارداری و اقدام به بارداری هم هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. اما در مورد لکه بینی هم اصلاً ترس نداره . باز هم شنبه با دکترت مشورت کن. اما من همیشه در حال لکه بینی هستم.سونو هم کردم الحمدالله مشکلی نداشتم.
سلام بچه ها دیروز 15 روز از پری ام گذشته بود و قرص رو شروع کردم اما امروز یک لکه کوچک دیدم خیلی دپر ...

میشه طریقه مصرفشو بهم بگی من دکتر بهم‌گف یادم رفته مجردم هستم چجوری باید قرصو بخورم؟اول ال دی میخوردم حالمو بد میکرد بعد ی بسته قرصمو عوض کردو مدروکسی بهم داد ولی با ال دی خیلی فرق داره اگ میدونی ممنون میشم بمنم کمک کنی