2737
2734
عنوان

کیا تجربه سفر به تایلند را دارن؟؟؟؟

18870 بازدید | 27 پست
دوستانی که رفتید میشه لطف کنید تجربه خودتون را در مورد این کشور از قبیل هتل ، مراکز خرید ، مراکز تفریحی و رستوران ها و غیره بنویسید ممنون میشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پاتایا رو رفتم خوبه جالبه ولی پوکت خیلیییییییییییی بهتره
خرید هاتو از بانکوک بکن که پوکت خیلی گرونه
تا دلت بخواد ایرانی ریخته اونجا ولی پوکت نه کمن همشون اروپایی ان خیلی عالیه
طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند
2742
سلام دوست من
من بانکوک پاتایا و پوکت رفتم در 2 سفر مختلف از پوکت خیلی خوشم اومد ولی پاتایا افتضاح بود هتل از 4 ستاره تاپ کمتر نگیرین مخصوصا پاتایا چون پهتل های ارزونش پر از ایرانی هائی هست که برای مقاصد کثیف آنجا می آن و اگر خانوادگی می رین براتون تحملش سخته کلا همه چی اونجا ارزونه خورد و خوراک مخصوصا غذاهای دریائی و اگر باتور برین خودشون برنامه های گردش دارند که باید پولش را جدا بدین در پاتایا حتما شوی آلکازار رابرین و در پوکت هم تور جزایر و فیل سواری اش را برین
بازیهای آبی در پاتایا از همه جا ارزون تره
خرید هم در بانکوک برین
ماساژ تایلندی را هم فراموش نکنید البته زمانی که شما می رین هوا هم خیلی گرم و شرجی هست و هم بارانهای موسمی استوائی داره که یه کم اذیتتون می کنه
وای راسشت میگه ماساژ خیلیییییییییییی باحاله
شوی الکازاز هم معرکه است ولی کروکدیل ها اصلا" خوب نبود ولی خوب آد م تا اونجا میره بهتره بره ببینه دیگه
meliamir جون مقاصد کثیفت خیلی با حال بود هههههههههههههههههه
راستی یه مرکز جواهر فروشی تو پاتایا هست که سنگ های اصل رو میفروشن من یه ست مروارید گرفتم ازاونجا
مردهای بی شعور هم فراون هستند خاک بر سرشون آبروی ایرانی ها رو میبرن این جور آدم ها
2740
آره اصله گردنبندش شد 110.000 گوشواره 150.000 تومن شد فکر کنم
اصله همونجا کارگاه دارند اگه بخوای میبرنت تو کارگاهشون که همهمشغول کارند و تراش میدهند شناسنامه داره کارهاشون
ولی به نظرم برای خرید زیادم ارزون نبود اونجوری که میگفتند ولی مارک دار اش همه حراج بود...مثلا همه می گفتند شلوار جین با 8 9 تومن میشه خرید ولی من که چیزی ندیدم اگرهم باشه فکر نکنم ماها بپسندیم.........روژان جان کدوم هتل میرید؟؟؟
2706