2752
2739
عنوان

تو رو خدا کمک کنید.....همسرم دو روزه که مدام سکسکه میکنه...!

| مشاهده متن کامل بحث + 52771 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام مرینازم نگران نباش من یک بار اینطوری شدم خودش خوب شد دو سه روزی سکسه میکردم تو خواب تو بیداری
گریه نداره
شوشو جونت خوب میشه

مامان یک پسر خوشگل هستم 
درمان سکسکه طولانی مدت

در روش های غیرداروئی جهت درمان از فاکتورهایی می توان استفاده کرد از جمله تحریک حلق از طریق خوردن شکر جامد ، کشیدن زبان به جلو، غرغره کردن آب، برداشتن محتویات معده از طریق استفراغ یا تخلیه مواد معدی با لوله می تواند در درمان کمک کننده باشد. همچنین تحریک حلق با یک چوب حلقی معاینه و نیز بینی با یک لوله نیز می تواند کمک کننده باشد.
تحریک عصب واگ می تواند به رفع سکسکه کمک کند ولی فقط از یکی از روشهای فوق باید استفاده کرد.شستشوی معده با آب سرد، ماساژ سینوس کاروتید ، فشار ملایم روی کره چشم ، نگه داشتن تنفس و تنفس در یک کیسه پلاستیکی می تواند کمک کننده باشد.
از داروهای مختلف نیز برای رفع این مشکل می توان استفاده کرد که بعهده پزشک است.
درمان های اتیولوژیک تا این لحظه در دسترس نیستند ولی استفاده از متوکلروپرامید، کلرپرومازین می تواند موثر باشد. اخیرا استفاده از باکلوفن نیز مجاز شناخته شده است. اسفاده از گاباپنتین نیز مفید است.
روش هایی که در این جا ذکر می شوند برای دوره های کوتاه مدت سکسکه هستند. سکسکه طولانی مدت که بیش از 8 ساعت طول می کشد باید تحت بررسی پزشکی قرار گیرد. یک یا تعداد بیشتری از روش های زیر را به کار بندید تا بهترین آنها برای شما معلوم شود: نفس خود را نگاه دارید و تا 10 بشمارید. داخل یک کیسه کاغذی تنفس کنید. از کیسه پلاستیکی استفاده نکنید زیرا ممکن است به سوراخ بینی بچسبد. انگشت شست خود را بین دندان ها و لب بالا قرار دهید. سپس لب بالا را با انگشت سبابه خود، درست در زیر سوراخ بینی سمت راست ، فشار دهید. انگشتان سبابه خود را حدود 20 ثانیه داخل هر دو گوش فشاردهید. یک لیوان آب را به سرعت بنوشید. نان خشک یا یخ خرد شده قورت دهید. زبان خود را به ملایمت بکشید. چشمان خود را ببندید و فشار ملایمی را به کره های چشم وارد کنید. یک قاشق چایخوری شکر خشک بخورید.

مامان یک پسر خوشگل هستم 
2740
popo جان چه جالب عکس کاربری من و شما مثل همه.....
عزیزم من برادر شوهرم یک هفته تمام سکسکه می کرده رفته دکتر بهش شربت معده داده آلومینوم ام جی
خوب خوب شد.می خواهی یه قاشق شربت معده بده به شوهرت بخوره شاید خوب شد.زیاد نگران نباش