2737
2734
بچه ها یعنی چی ؟

یعنی یه عده نشستن تا این تاپیک درست میشه میترکوننش ؟ چرااااااااا؟

حسادت ؟؟

((همین اول بگم که ... منظور من همه نیستنننننننن!!! خودم از همه ندارترم !! بعضیا هستن که ... !!! ))

مفهوم تنگ نظر چیست ؟

تنگ نظر معنیش ندار نیست
معنیش ممکنه پولدار باشه اما از خرید دیگران لذات نبره

(( خواهشا برداشت بد نکنید ))
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
بخونید ... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=349392&PageNumber=2&msg=ok

امروز صبح برامون برش گردوندن ... دوباره ؟

واقعا انقدر آدم بیکار ریخته تو این مملکت ؟
2738
آخه من که کاری به کار کسی ندارم ... مدت زیادی هم هست اصلااااااااااا نیومدم ... اصلا با کسی حرف هم نزدم اینجا !!

با چی لج میکنن ؟

با من ؟ با تاپیکم ؟ با بچه های تاپیک ؟ با کی ؟

آخه این نشون دهنده ی بیماریه واقعا ...

مریض باید باشی که انقدر حس حسادتت قوی باشه ...

منم سرچ کردم پیداش نکردم ولی بارها دیدم بچه ها تاپیک زدن و ابراز ناراحتی کردن که تو شرایطی که وضع مالی خیلی ها خرابه و قدرت خرید پایینه زدن این تاپیک ها جالب نیست شاید کسی ببینه و حسرت بخوره یا با شوهرش بدخلقی که... اینا رو عینا نقل قول کردم

شاید هر کی فقط یه قلم خرید معمولی داشته و عکسش رو گذاشته ولی وقتی جمع شه زیاد میشه و همون یه قلم لباس یا کیف... ساده خریدش واسه یکی امکان پذیر نباشه.

بعضی کاربرا رو هم می گفتن عمدا میان تو این قبیل تاپیک ها و قصد خودشیرینی و پز دادن دارن
2706