2737
2734
عنوان

آمپول پرژسترون کسی چیزی می دونه.

1150 بازدید | 11 پست
من 4 ماه پیش تو 6 هفتگی سقط داشتم.حالا هم باردارم بتام 130 بود که بعد از 2روز شد 450 همونروز لکه بینی شروع شد البته خیلی کم در حد نارنجی یا زرد پر رنگ. رفتم دکتر بهم سه تا آمپول پرژسترون داد حالا دیگه لکه بینیم قطع شده.کسی تجربه داره !؟؟ دکتر گفته هر هفته 1 دونه بزنم.کسی همچین شرایطی داشته . تو رو خدا نظر بدین . اطلاعات یدارید در مورد این آمپول. نظرتون راجع به بتام چیه؟؟؟؟
؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم
مبارک باشه در مورد بتات نمیدونم
ولی پروژسترون معمولا برای جلوگیری از سقط میدن تو اونایی که لکه بینی دارن البته من بیشتر شیافش رو شنیدم میدن
ایشالا بارداری خوبی داشته باشی و نی نیت و صحیح و سالم بغل کنی
2731
بتات اگه مال روز بعد از پری باشه که خوبه .. چون بعد از 48 ساعت هم از دو برابر بیشتر شده ... امپول پروژسترون هم می دن چون بعضی وقتها بعلت کمی پروژسترون بچه سقط میشه ... معمولا شیافش رو می دن و جهت احتیاط تا هفته 12- 14 باید استفاده کنی .. امپولش هم همون اثر رو داره ولی از شیافش ضعیفتره .... چون معمولا 50 یا 100 ه ولی شیافش 200 و 400 هستش
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
کسی نیست جواب من رو بده . به نظرتون بازم برم آز بتا بدم یا کافی .حالا من تقریبا 4 هفتگی رو تموم کردم . کی بازم برم دکتر . قلب کی تشکیل می شه. کی میشه صدای قلب رو شنید.
2740
عزیزم .. الان فایده نداره بری سونو .. اولین سونو رو هفته 8 برو که قلب نی نی ات تشکیل شده باشه .. ممکنه یه ذره زودتر یا دیرتر هم دیده بشه ... اما معمولا هفته هشت تشکیل شده ...
برای لکه بینی اگه قطع شده که احتمالا همه چی خوبه .. اما چون اولش لکه بینی داشتی بازهم مراقب باش... اگه دوباره لکه بینی داشتی با دکترت مشورت کن که بهت برای یه مدت طولانی تر شیاف بده
برای خوابیدن هم فعلا مهم نیست اما از ماه 4 و 5 باید به پهلو بخوابی .. یعنی همون حدود که تکون بچه رو احساس می کنی ...
تغدیه هم کنسرو ماهی و سوسیس و کالباس و قهوه و جگر نخور ... بقیه چیزها می تونی بخوری ... مخصوصا میوه و سبزی و شیر تا می تونی بخور ..چون اگر مثل من بد یار باشی تا چند ماه هیچی از گلوت پایین نمیره .. پس فعلا تا می تونی بخور
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!