2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اخی خدا حفظش کنه. منم اول تیر زایمان میکنم می خوام اگه خدا بخواد هم شیر خودمو بهش بدم هم شیر خشک بخاطر همین سوال کردم. بعد اینکه بیومیل چیه؟
خدایا بابت نیکای نازم ازت ممنونم
2738
آره حتما نمیسازه.برو دکتر که شیرشو عوض کنه
خدایا لطفا همیشه هوای دخترمو داشته باش LilySlim Weight loss tickers ******************************************************************************************** اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید. نه به آدم ها و اشیاء … - آلبرت اینشتین
اره گلم احتمالا نمی سازه بهش بیومیل شیر سنگین و چربیه من به دختر اولم می دادم بهش یمی ساخت اما به دختر دومم دادم یک هفته عین یک هفته را گریه می کرد و چندباری هم استفراغ عوضش کردم همون نان را بهش دادم البته بگم بیومیل شیر خوبیه ها اما سنگین ممکنه به همه بچه ها نسازه
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
عزیزم منم پسرم اوایل بالا میورد خیلی ناراحت میشدم ولی الان که تو 3 ماهگی هست اصلا بالا نمیاره. وهمین بیومیل رو میخوره نگران نباش من به دکتر گفتم گفت طبیعیه اگه بعد یه مدت درست بشه....حالا شما هم از دکتر بپرس ولی زیاد نگرانش نباش

خدایا شکرت بابت همه ی آرامشم
2706