2737
2734
اعوذبالله من شر نفس بعضیا !!

با سلام

تاپیک پربار و پر بیننده ی ( چی خریدی ؟ از کجا ؟ عکسش کو ؟ ) که بسیار هم پر بیننده و پربار بود برای خودم و دوستان ... به دلیل مسائل و مشکلات بین خود کاربران و خانمهای محترم ، دچار عزیزان حمله کننده توسط گزارش پست نامناسب شده !!

((خداراشاکرم که در سایت امکان چماق کوبیدن و باتوم زدن از طرف خانمها به سر و صورت موسس تاپیک وجود نداره !!))

در همچین مواردی که دو نفر دیگه دعوا میکنن و دودش میره تو چشم موسس و بقیه ی علاقه مندان چه تدابیری در نظر گرفتید ؟

ازتون میخوام که تاپیک مورد نظر رو بر گردونید و یک فکری به حال این گزارشات که اکثر مواقع از روی قصد و غرض هست ، بنمائید ...

باشد که از گزند خانمهای بترکون سایت در امان باشیم و باشید ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام حسنا جان....
خوبی؟؟؟
چند وقتی دنبالت میگشتم اما نمیدیدمت.....
1 سوال دارم ازت...اما الان وقتش نیست و عجله دارمو باید برم...میشه به عنوان دوست اددت کنم و بعدا خصوصی ازت بپرسم...در مورد طب سنتیه و بچه ها گفتن شما واردید....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
حسنا جونم سلام خوبی عزیزم ولشون کن اینجا درست شدنی نیست

تاپیک شمارو حذف میکنن اون وقت کلوبی که توش چند تا ادم مریض با هم س کس چت میکردن سر جاشه واقعا چی میشه گفت
خدایا شکرررررررررر
متشکرم از پیگیریتون ...

من همون تاپیک رو میخوام چون مواردی مطرح شده بود و آدرسایی داده شده بود که برام بسیار مهمه !

دوستان دو بار دیگه هم تاپیک رو خواستن تاسیس کنن ، مجددا خانمهای خشمگین تاپیک رو فرستادن اون بالا بالاها !!

تو سایت امکان برگردوندن تاپیک هست ! چند بار به درخواست دوستان چند تاپیک برگشته ... امیدوارم که ما هم مورد مهر و مرحمت مدیر قرار بگیریم ... انشاالله
2740
سرم خیلی شلوغه ... نمیتونم زیاد بیام اینجا ...

ماهیار گلی ... یه میونجی گری کن کارمون راه بیفته منم دوستت میدارم
وای سپااااااااااس

خانم مونا تهرانی ... این لینک تاپیک مورد نظر ...http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=187363

تشکر فرااااااااوان
2706