2737
2739
پسرم 12 ماهشه تازه 9 کیلو و هرکس میبینه میگه ریزه و لاغره خودم هم قبول دارم روزی 6 وعده غذا بهش میدم سوپ ماهیچه زرده تخم مرغ فرنی و برنج کته خیلی کارا کردم اما زیاد وزن نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو سوپش آب قلم بریز.(قلم گاو رو بخر و کاملا بشور بعد توی یه قابلمه بزرگ با کمی آب لیمو بپز تا یه عصاره غلیظ ژله ای به دست بیاد. این عصاره رو توی قالبهای کوچک (مثلا قالب یخ) بسته بندی کن و بذار توی فریزر . هر بار توی سوپش یه قالب بنداز
2742
نگران نباش.بزرگ میشه خوب میشه.دخترمن هم ریزولاغر بودامآلان که ده سالشه ماشاءالله خیلی خوبه.بهش کره بده.روی برنجش روغن مایع موقع خوردن بریز.اگه غذاخوب میخوره عیبی نداره.متابولیسم بدنش کخوبه.خوش به حالش.برعکس من که هرچی میخورم چاق میشم.
توی فرنیش هم کره بریز براش شیربرنج درست کن و توش کره بریز و آخرش که میخوای برداری زیر گازروخاموش کن و توش خامه بریز.از اواسط پختت هم توش شکربریز که شیرین باشه و خوشش بیاد.خیلی مقویه.کته توآب ماهیچه درست کن.چیزهای چاق کننده بهش بده.
دختر منم 1سالگی 9500 بود...اوایل خیلی غصه داشتم اما اول به خودم ثابت شد مهم نیست بچه های تثل دوستام همش مریض بودن اما دخترم نه

اول که استخون قلم یا دنده بگیر 24 تا48 ساعت بجوشون...بعد صاف کن و بذار سرد بشه چربی اضافه شو بگیر و وقتی ژله ای شد.کیسه کیسه کن اندازه یه مشت بسته یا بیشتر بذار فریزر...تو هر غذا یا سوپی که درست میکنی یه بسته بنداز
الان من 2 ساله همین کارو میکنم....حتی میتونی گوشت هم نندازی همین کافیه و ارزونتر
فقط بدون قلم خیلی چربه اگه معده دخترت تحمل میکنه اون وزنش رو بیشتر میکنه

دوم پودر مکمل پدیا شور...دکتر داد که خیلی هم موثر بود

سوم شربت زینک پلاس از 1 سالگی به بعد....
اینا به من کمک کرد

ازون گذشته برای من قد از وزن مهمتره که خدا رو شکر قد دخترم به نسبت سنش خیلی بلندتره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2740