2737
2734

سلام دوستان

من اوایل هفته7رفتم سونو تا صدای قلب بچه ام رو بشنوم ولی دکترو سونو گفت براش ضرر داره.فقط گفت قلبش تشکیل شده و مشکلی نداره.

من بهش گفتم نگرانم مطمئن هست که قلبش تشکیل شده مانتور رو نشونم داد گفت نگرانیت بیخودی هست اینا قلبش.....

آخه من دوست داشتم بشنوم.آیا واقعا ضرر داره

میشه برام دعا کنید تا پسرم سالم و به موقع دنیا بیاد💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم شونزده هفته برای اولین بارباهمسرم شنیدم😍😍😍

(اهای خواهرشوهر)... من ازت متنفر نیستم،فقط اگه تو آتیش بگیری و قرار باشه بمیری و من آب تو دستم باشه ترجیح میدم بخورمش😏😏😏
منم هفتخ شش رفتم گفت تشکیل شده ولی صداشو گوش نکردم گفت براش ضرر داره

19سالته بارداری؟؟؟!!!چن ماهته؟چن ماه اقدام کردی تاشد/؟

راضیم ب رضای خودت.🙌                                             میشه براحاجت رواییم ی صوات مهمونم کنین.ممنونم ❤❤❤
2740

راست میگین.من ۶هفته تقریبا رفتم دکتر گفت اصلا ساک تشکیل نشده برا همین دکترم گفت بمون ۸ هفته برو 

۸ هفته رفتم یه جای دیگه به دکتر سونو گفتم قلب تشکیل شده گفت آره یه دفعه .گذاشت گفت اینم صداش. الان اعصابم بهم ریخت اخه برا دخترم تا ۵ ماهگی نزاشتن ولی این یکی ۸هفتگی بود.نمیدونین ضررش چیه؟

مرسی دلم یه جوری بود فک میکردم فقط برای من اینجوری بوده

آره گلم الان زوده، بذار به وقتش 😊

فقط حتما با خودت گوشی ببر بگو میخوام صداشو ضبط کنم یادگاری داشته باشم، من اولین بار که رفتم صداشو ضبط کردم نگه داشتم انقدر قشنگه 😍😍

خوبه که به گذشته نگاه کنی، ولی بهش خیره نشو 🧐😃
19سالته بارداری؟؟؟!!!چن ماهته؟چن ماه اقدام کردی تاشد/؟

بله ۱۹سالمه

ماه آخرم دو روز به زایمانم مونده انشاالله

عفونت داشتم اول اون خوب شد بعدا دوماه اینا اقدام کردم

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

منکه اولین بار واسه ان تی رفتم سونو😊اونجا صدای قلبشو شنیدم

بعضی زخم ها رو باید درمان کنی تا بتونی به راهت ادامه بدی ...بعضی زخم ها باید باقی بمونه تا هیچوقت راهت رو گم نکنی
2706