2737
2739
بالاخره به داد چی برسیم؟؟؟آدرس واسه لباس میخوای ؟؟
آدرس مانیکوریست خوب میخوای؟؟؟
آرایشگاه خوب سراغ نداری؟؟؟
اول از همه از شوشوت بخوا که نظر بده درباره رنگ موی مورد علاقش.بزار متوجه بشه که به خاطر اون اینکارو میکنی و نظرش برات مهمه.......بیشتر مردا عاشق این نظرسنجیان ها!!!!بعدم اگه بتونی که با خودش بری واسه لباس خریدن که خیلی خوبه اگه هم وقت نداره یا اصلا اهل اینجور همراهی کردنا نیس میتونی با توجه به رنگ مورد علاقش و سبکی که دوس داره تو لباس بپوشی ,لباساتو بخری مامانه خوب...........خواهر من یخورده همت کن ,الان عصر تکنولوژی و پیشرفته.تو همین اینترنتم سرچ کنی خیلی اطلاعات گیرت میاد................اگر بازم سوالی بود خوشحال میشم جواب بدم(اگه بلد باشم)
می دونی نادین جون فک کردم این درد مشترکه . فک کردم ممکنه خیلی ها مثل من باشن .
می دونی ؟ پیدا کردن این جور جاها به قول تو کاری نداره یه سرچ و تموم . ولی من می خوام ذوق وشوق داشته باشیم واسه انجام این کارا و اونو ندارم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اول باید از خودت شروع کنی....و روی خودت کار کنی...نمیدونم بچه ات چند وقتشه..ولی بهترین زمان وقتیه که بچه میخوابه...میتونی به ناخنات بشینی لاک بزنی....رنگ و بخر و تو خونه خودت موهاتو رنگ کن...البته اگه کسی رو تنداری که از بچه ات مراقبت کنه والا برو ارایشگاه....لباس خوب و مرتب پوشیدن هم فکر نکنم وقت زیادی بخواد...خانمی اول باید خودت بخوای و اراده کنی...من خودم با وجود 2 تا بچه هیچ وقت تو خونه شلخته نبودم..همیشه با لباسای مرتب و شیک وبا ارایش بودم....هیچ وقت بجز خواب لباس راحتی مخصوصا شلوار راحتیا نپوش...
هیچ وقت نفهمیدم چه رازیست بین دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
2740
والا منم لباس خریدن یادم رفته
قبلا خیلیراحت لباس میخریدم الان نمیدونم چی خوبه چی بده البته براخوم برا دخترم راحت خرید میکنم همیشه هم از لباساش تعریف میکنن
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
آهان...... اونم حله.......بابا همیشه که قرار نیس به تنمون دوخته باشه....

سیندرلا دامن جین کوتاه هم فکر بدی نیس؟؟!!!!
با یه دامن به رنگی که شوشو دوست داره(بازم کوتاه)
آخه نیس شوشوی من دامن دوس داره هههههههههه

مشکیم خوبه با یه تاپ براق خیلی ناز میشه..........به همه رنگ تاپ میاد
2706