2737
2734

پنج روزی میشه نی نی قشنگمو تو بیست هفتگی در اثر خونریزی وجفت پایین از دست دادم ..شب که میشه کمر درد شدید وخون یکم زیاد میاد ازم ..میخام ببینم تا کی طبیعیه ؟اینم بگم سونو دادم بقایا داشتم گفتن سه چهار تا لخته داری ..من خودم با دارو گیاهی پنج شش تا دفع کردم ..حالا تا کی صبر کنم برم سونو باز ؟؟؟

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن

جفتم سر راهی بود ...چرا زیرم لگن میزاشتن خیلی سخت بود یازده روز بستری شدم بیمارستان اخرم تنهام گزاشت

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم سقط هم عین زایمان ممکنه تا چهل روز یا یه ماه شایدم کمتر خونریزی داشته باشی البته وقتی کامل دفع بشه فقط میشه لکه بینی ... بزار وقتی خونریزیت خیلی کم شد عین لکه بینی کم . اونوقت برو سونو

2742
جفتم سر راهی بود ...چرا زیرم لگن میزاشتن خیلی سخت بود یازده روز بستری شدم بیمارستان اخرم تنهام گزاشت

دوستم تو غربالگری ها معلوم نبود جفتت سر راهی بوده

ببخشید عزیزم با سوالهام ناراحتت میکنم

آخه من بارداری اولمه و همیشه نگران نی نیم هستم

خدای مهربون یه دخمل ناز دیگه ، تپل ، سفید و عروسک زودی بهت بده دویتم

نه عزیزم بپرس راحت باش من سوگواری کردم کلی ...الان بهترم ...نه هفته هفده مشخص شد تو انومالی که جفتم لولایینگ وپایین ...دیگه افتادم ب خون ریزی شدید ولخته ....سه هعته بیشتر دوام نیورد ورفت

2738