2737
2739
سلام دوستان میخوام موهامو کراتینه کنم یه کم از شونم پائینتره اگر راضی هستید و جای خوبی سراغ دارید بی زحمت آدرس و قیمتشو بگید !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
منم میخوام روژان جان
خواهرم کراتینه کرد اولش خیلی خوب بود ولی 2-3 ماه فقط صاف موند.
تو یه تاپیکی شماره یه خانومی به نامه سهیلا رو دادن که فکر کنم 2-3 نفری راضی بودن ولی یادم نیست چند ماه از کراتینه گذشته بود.44201707-09354787709
یه خانومی هم تو سنگاچور کراتینه کرده بود که خیلی خیلی راضی بود بعد از یکسال.آرایشگرش هم یه آقای ژاپنی بود من ازش خواستم اسمه موادش رو از آرایشگرش بپرسه ولی گفت مطمئنم که جوابمو نمیده
موها وقتی در معرض انواع مواد شیمیایی قرار می‌‌گیرند خشک و شکننده می‌شوند. خانم‌هایی که عادت دارند به صورت مداوم رنگ موی خود را تغییر می‌دهند یا فر و مش می‌کنند پس از مدتی کیفیت موی خود را از دست می‌دهند. زمانی می‌رسد که شما وقتی موهایتان را شانه می‌کنید، می شکنند و هیچ ماده ای دیگر جلای خوبی به موهایتان نمی‌دهد. فکر می کنید موهایتان مرده و خشک است. البته حق با شماست، موهای شما ماده حیاتی خود را به نام کراتین از دست داده اند. کراتین اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ساقه ی موهاست که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرربا سشوارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.
شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی لخت و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می‌برید.این کار را حتما زیر نظر متخصص و کارشناس زیبایی انجام دهید.

بچه ها من یا آمپولشو میگیرم
یا ماسکشو
آخه فعلا نینی دارم
ممکنه ضرر داشته باشه
ازون گذشته نمیدونم آرایشگاههای مشهد تو کار کراتینه خوب هستن یانه
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2738
ماندانا شبخیزم موهاشو کراتینه کرده بود خیلی ناز شده بود
موهای کراتینه شده خیلی تابلو هستن
من تو مطب دکترم مشهد که بودم موهای یه خانومه رو دیدم که خیلی خیلی براقو صاف بود

ازش پرسیدم گفت کراتینه کرده
نمیپرسیدمم مشخص بود موهای هیچکس اینطوری نیست
فعلا بهترین راه زیباکردن مو و همچنین صافی کراتینه هستش
البته کار با کیفیت بهترم داریم که کار صاف کننده ژاپنی هستش
که تو ایران هنوز نیومده و ارش خیلی بهتره چون که موهاتونو دیگه به حالت اول بر نمیگردونه و فقط ریشه موهاتون مجعد هست
ولی واسه کسایی که خیلی موهاشون آسیب دیدست توصیه نمیشه
دو اثر مهم دارد کراتینه، اولا رفع سوختگی و آسیب مو در اثر مواد شیمیایی دوما اثر صاف کنندگی . اثر اول آن دائمیه و مو های ترمیم شده دوباره به حالت آسیب دیده باز نمی گرده ، اما خاصیت صاف کنندگیش موقتیه و معمولا تا 4 - 5 ماه دوام
ندارههه
2706