2737
2739
عنوان

راز لاغر شدن من بعد از زایمان

116034 بازدید | 80 پست
سلام به همه دوستان
از اونجایی که من تو حاملگی همش به فکر لاغر شدنم بعد از زایمان بودم تصمیم گرفتم تجرمو به شما هم بگم شاید کمکتون کنه
قبلش یه اطلاعاتی از خودم بگم: قدم 165 سنم 26 وزن قبل بارداری 56 آخر بارداری 77
من وقتی از بیمارستان اومدم 4 کیلو کمتر شده بودم
تو اون 2 هفته ای که مامانم بیشم بود فقط سوب های مقوی وجیگرو این چیزا خوردم و لب به برنج نزدم
دو ماهگی دخترم 68 کیلو بودم بعدورزشو شروع کردم
هفته ای 2/3 بار با شوشو میرفتیم بیاده روی از روزی 20 دقیقه شروع کردیم نیکی رو هم میذاشتیم تو کالسکه
کم کم بستنی و شکلات و شیرینی رو هم کم کردم و تا تونستم به دخترم شیر دادم چون شیر دادن هم 400 کالری میسوزونه
و الان نیکی جونم خیلی تبله و مامانش لاغر
بعداز 5 ماهگی بیاده رویم شد هرروز و خیلی خیلی تند
میدونید با بچه خیلی سخته که یک ساعت برای خودت وقت بذاری
ولی من با وجود غر زدن های شوهرم اینو بهش فهموندم که بیاده رویم برای من در اولویته
و اگه یه روز طوفان هم بیاد من باید ورزشمو برم
چون اگه نرم هم چاق میمونم هم افسردگی میگیرم
خلاصه ...
اگه شوشو خونه بود نیکی و نگه میداشت اگه نه یا با کالسکه میبردم یا میذاشتم خونه مامانم یا خواهر شوهرم یا مادرشوهرم...
الانم که هوا سرد شده هفته ای 2 روز میرم استخر البته 1 ماهه که تقریبا رسیدم به وزن قبلی
الان
57
در آخر میخوام بگم که با کمترین هزینه هم میشه لاغر شد
بیاده روی رو بیشتر جدی بگیرم البته بیاده روی خیلی خیلی تند و بعد از ورزش هم تا 2 ساعت جز اب هیچی نخوریم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

ولی من با وجود غر زدن های شوهرم اینو بهش فهموندم که بیاده رویم برای من در اولویته

افرین که واسه خوذت وقت میزاری
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
2740
من بعد از زایمان شوهرم مجبورم میکرد ورزش کنم از 2 ماه بعد از زایمانم
الان به وزن قبلیم رسیدم البته خیلی وقته الان دخترم 2 سالشه شکمم هم تخته تخته چون تو بارداریم چرب میکردم اصلا ترک نخورده یعنی طوریه هیشکی باورش نمیشه که من یه بار زایمان کردم ولی پاهام و باسنم ترک خورده شما چی مستانه جون ترک داری یا نه ؟؟؟؟؟؟
منم بعد از 2 ماه تقریبا به وزن قبلیم برگشتم 58 کیلو.......اما شکمم و چیکارش کنم...از الان می تونم درازنشست برم؟؟؟؟کسی میدونه.......و دوچرخه ثابت و اسکی فضایی اینا رو خونه دارم فعلا که نمی تونم جیم برم
2706