2733
2734

سلام به همگی

بچه داری با آدم چه ها که نمیکنه

توی نینی سایت مجرد بودم متاهل شدم

مادر نبودم مادر شدم

ولی دیگه بعدش نتونستم بیام

الان دیگه انقدر حرص خوردم گفتم فقط اینجا میتونم خودمو خالی کنم

سال من ❤16 فروردین❤تحویل شد

حالا میپرسین سر چی حرص خوردم؟

الان که میخوام بنویسم خودم تعجب میکنم از دغدغه ای که دارم😂

دغدغه الان من شمع تولد پسرداییمه که خانومش براش تهیه کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حالا میپرسین سر چی حرص خوردم؟ الان که میخوام بنویسم خودم تعجب میکنم از دغدغه ای که دارم😂 دغدغه ال ...

وااااا😔

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2740
حالا میپرسین سر چی حرص خوردم؟ الان که میخوام بنویسم خودم تعجب میکنم از دغدغه ای که دارم😂 دغدغه ال ...

چجور بوده مگه؟

با آن همه دلداده ، دلش بسته‌ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش ..    

کاربریت😯

91😥😥😥

ایول بابا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

پسرداییم متولد 69 

دیشب تولدش بود

خانومش براش شمع 27 گرفته

عکسارو که دیدم انقدر حرص خوردم

چون چندوقت پیش بهم گفت 20 سالمه

گفتم متولد چندی

گفت 76

گفتم 21 سالته

گفت نه

حالا الانم دیدم پسرداییمو به زور میخواد کوچیک نشون بده حرصم گرفته

2706