2737
2734
عنوان

>>>>قابل توجه همه کسانی که عمل لیزیک لازک یا فمتو انجام دادن<<<<

| مشاهده متن کامل بحث + 47192 بازدید | 86 پست
حالا که حرف از زایمان هم شد بگم که من خودم زایمان طبیعی انجام دادم ( البته قبل از عمل چشمم ) و فوق العاده عالی بود اگر قرار باشه صد بار دیگه هم زایمان کنم بازم طبیعی انجام میدم

ریکاوری بعد از زایمان طبیعی از یه سرماخوردگی راحتتره . و از اونجایی که بلافاسله بعد از زایمان می تونی گن ببندی و از یک هفته بعد می تونی ورزش کنی خیلی زودتر به اندام قبل از بارداری میرسی .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای عمل چشم و خلاص شدن از عینک و اقعا چه خوب علم پیشرفت کرده. من تو زندگیم مدیون بیمارستان چشم پزشکی نور و دکتر هاشمی هستم که نعمت دوباره واضح دیدن رو به من دادن. :-)
سلام. دوستای گلم منم تو بیمارستان چشم پزشکی نور عمل لیزر PRK رو انجام دادم. خیلی خوب بو د. اصلاً درد نداشت. پزشکم دکتر شاه حسینی بود. مرد فوق العاده و با اخلاقیه. بنا به تشخیص ایشون این عمل رو انجام دادم، چون می گفتن ضخامت قرنیه من کم. قرنیم نازک بود فکر کنم ;-)
2742
سلام. شیوا جون عمل فمتو لیزیک از همه جدیدتر. خیلی خوب اگر دکترت گفت می تونی حتما این عمل رو انتخاب کن. تو بیمارستان چشم پزشکی نور. عالیه.دکتر هاشمی،دکتر کوهیان، دکتر شاه حسینی، دکتر میر آفتاب همشون خوبن. اینم سایت بیمارستان اگه خواستی چشمت رو عمل کنی از نوعش خبر داشته باشی. منم تو همین بیمارستان با دکتر هاشمی عمل کردم. www.noorvision.com
ببین اولش که میری کلینیک وارد اتاق عمل که میشی میبرنت لباس و کاور و کلاه میکنن تنت صورتت رو تمام بتا ...

سلام،  من پست شما رو خوندم،،  به نظرم با توضیحاتتون عمل فمتولیزیک کردید چشمتون رو،، من امسال می خوام عمل کنم ولی می ترسم،،،  شما بعد از عمل چقدر درد داشتید!!؟  یادتون هست؟؟  الان راضی هستید!!! 

2738
سلام،  من پست شما رو خوندم،،  به نظرم با توضیحاتتون عمل فمتولیزیک کردید چشمتون رو،، من امس ...

من لازیک کردم

دو سه روز اول یکم درد داری تا یه هفته یکم به نور زیادی حساسی بعدش کمتر میشه 

تا یکماهم که قطره داری 

الان فک کنم نزدیک 8-9 سالی هست عمل کردم اگه اشتباه نکنم ، چشام اصلا ضعیف نشده با اینکه کارم با لب تابه مدام چشم به مانیتور 

در کل راضیم دکترمم دکتر محمد رضا فلاح تفتی بود که خواهرمم چند سال قبلتر از من عمل کردن و ایشونم چشمشون ضعیف نشده هنوز

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
دوست عزیز شما لازیک انجام دادی؟

سلام، نه، فمتولیزیک دو هفته پیش انجام دادم،، شماره هر کدوم از چشمام سه نمره ضعیف و یکی 2.25 ضعیف و دیگری 1.5 ضعیف بود،،  الان ضعیفی چشمم کاملا برطرف شده ولی حدود نیم تا یک نمره آستیگمات چشمم مونده،، نمیدونم برطرف میشه یا میمونه!!! 

سلام، نه، فمتولیزیک دو هفته پیش انجام دادم،، شماره هر کدوم از چشمام سه نمره ضعیف و یکی 2.25 ضعیف و د ...

امیدوارم آستیگماتم خوب بشه.قبلش از دکتر سوال نکردی که آستیگماتش خوب میشه یا نه؟

دکترت کی بود عزیزم؟

آدم‌ باید خودش عاقل باشه😊
سلام، نه، فمتولیزیک دو هفته پیش انجام دادم،، شماره هر کدوم از چشمام سه نمره ضعیف و یکی 2.25 ضعیف و د ...

چشمای منم آستیگماته ولی در حد همون نیم تا یک.ولی نمیدونم دقیق یعنی چی.الان شما میگی آستیگماتش مونده از کحا متوجه شدی؟چه مشکلی داری؟

آدم‌ باید خودش عاقل باشه😊
2706