2733
2734
عنوان

کمک سرفه پسرم یه سالشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 44 پست

فقط یه چیزی....چون شربت گیاهیه موقع دادن سعی کن به صورت یا بدن اش نخوره....چون بد مزه هست...پسر من یه بار کل شربت رو ریخت بیرون..رو گردن و دست اش دوساعته قرمز مونده بود بعدش خوب شد...گفتم که نترسی چون من زنگیدم از دکترم پرسیدم....هر هشت ساعت پنج سی سی میدادم....بازم موقع خرید سن و وزن اش رو بگو

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان  شاالله خدا بهش سلامتی بده. از صمیم قلب ناراحت شدم. 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2731

شير الاغ يا همون خرمعجزه ميكنه بايد شيرالاغو تازه بخري وبدون جوشوندن صبح ناشتا ب پسرتون بدي انشالله خوب ميشه من دخترداييم اينطوري بود بيش از ١٠دكتررفت خوب نشد ولي از شير الاغ استفاده كرد خوب شد

سلام صبح بخیر حال نی نی خوب شده

خواهرم من بچه های دو قلوی نارس داشتم شاید باور نکنی همیشه مریض بودن 

اکثر وقت مریض میشودن کلپوره میدادم یک کم فقط یک قاسق اونم کم کم چون خیلی تلخ ممکنه بیاره بالا با قطره چکان موقعه بازی میدادم 

جالب اینکه دخترم به خوردن کلپوره عادت کرده بود از سر خوردن با اون یکی قول دعوا میکرد 

2706