2733
2739
عنوان

یبوست دختر دو ماهه ام

9763 بازدید | 12 پست
سلام
دخترم نزدیک دو ماهشه هم شیر من را میخوره وکمکی شیر خشک SMA Goldهر دو سه روز یکبار شکمش کار میکنه و فوق العاده نفخ داره
چی بهش بدم که شکمش خوب کار کنه؟؟
من قطره هربال کر و کولیت را استفاده کردم ولی اینا فقط مال نفخشه
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
سلام سحر جان
چه جالب. من هم سحر هستم والان به همین منظور وارد سایت شدم که همین سوال را از شما دوستان بپرسم. دختر من هم 2 ماه و ده روزشه و 2 روزه شکمش کار نکرده و دلش درد میةکنه. البته فقط شیر خودم را می خوره.
دوستان عزیز لطفا به ما دو تا سحر کمک کنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام از شربت صنا گل استفاده بکن مخصوص کودکان هست ق مرباخوری روزی یک بار
خداوند می فرماید من آنچنان به تو توجه دارم که گویی تو تنها بنده منی ولی تو آنچنان از من غافلی که انگار هزاران خدا داری....
2742
من شنیدم ترنجبین خوبه واسه زردیش بهش میدادم خوب کار میکرد شکمش نبات داغ هم با کمی گریپ میکچر خوبه ولی نمیخوام شکمش عادت کنه اصلا چرا یبوست میگیرن دلیلش شیر مادره یا شیر خشک؟ من شنیدم شیر مادر شکم بچه را سفت میکنه
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
سلام
یه داروی محلی است به اسم فلوس که من برای دخترم استفاده کردم و واقعاً جواب می داد البته دخترم الان چهارساله است ولی نی نی که بود مرتب بهش می دادم و براش خوب بود
شوشوجووووونم ودخترامممممممم همه زندگی من
تا 18 روزو من شنیدم که مشکلی ندارن.پسر منم اوایل همینجوری بود.ولی اگر خیلی دلدرد داره و بهش فشار میاد یکم ماستو با اب جوشیده بریز توی شیشه و اینقدر بزن که به کره بیفته.بعدش کره رو بده به نینی بخوره.خیلی زود جواب میده.
جوشونده برگ گاوزبونم شنیدم واسه یبوست خوبه.برگش نه گلش .
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!
2740
سلام .پسر من هم اینجوری بود اما حالا یک هفته است که مدلش عوض شده و هر روز مدفوع میکنه.ترنجبین هم میدادم اما فایده نداشت دکتر میگفت تا 10 روز هم ایراد نداره.به نظر من خودت و بجه رو اذیت نکن خودش بعدها تغییر میکنه نفخ هم ربطی به این موضوع نداره چون پسر من با وجود تغییر عادت هنوز نفخ داره قطره کولیک ایز آلمانیه بهش میدم بهتر میشه.تازه قدیمی ها میگن اگر بچه دیر به دیر شکمش کار کنه شیر جذب بدنش میشه و چاق تر و تپل تر میشه.
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
بچه منم اینطوری بود هیچی بهش ندادم فقط خودم یک ماه لبنیات(ماست ودوغ)نخوردم و یک هفته هم قرص کلسیم و اهنم رو قطع کردم خوب شد الان روزی چند بار کار میکنه(خنده) اون موقع خیلی اذیت میشد ولی حالا خوب شده!
سلام بچه ها دختره منم همین جوری بود برای نفخش دکتر قطره دایمیتکن داد که شما هم می تونید از داروخانه بگیرید و بهش بدین چون هیچ ضرری نداره برای یبوست هم چند روز لبنیات رو از رژیم غذایی تون حذف کنید انشاا... که خوب می شن
خدایا اگر من به تو بد کردم تو را بنده دگر بسیار است, اما اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدای دگر کجاست؟