2752
2734
عنوان

منم جاری دار شدم بیاین یه لحظه..

| مشاهده متن کامل بحث + 2749 بازدید | 129 پست

یکی بوددختره ۱۰سال پسر۱۲ازدواج کردن اسکلن دیگه فک میکنن زندگی بچه بازی .میگم استارتردخترجی جی هاش دراومده یانه😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
اینا یاد گرفتن ولی درک درستی ندارن از زندگی  گول نخور

نه ميدونم منظورم اينه بيشترازماها ميدونن چجوري بگم منظورم اينه حيا ندارن چيزايي كه ما تو ١٨ سالگي فهميديم اونا تو ١٣ فهميدن ولي بدون شك دركي اززندگي مشترك ندارن

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یه روزی  این کشور یه قانونی وصل بشه که دختران به هیچ عنوان زیر 18 سال اجازه ازدواج نداشته باشن و اگر صورت بگیره پیگرد قانونی داشته باشه و شوهر و پدر دختر رو زندانی کنن الهی امین

من یک عدد کاربر سال92 هستم  
2731
یکی بوددختره ۱۰سال پسر۱۲ازدواج کردن اسکلن دیگه فک میکنن زندگی بچه بازی .میگم استارتردخترجی جی هاش در ...

به نکته عمیقی اشاره کردی آره 😂😂

‍"هنوز صبر من به قامت بلند آرزوست..."

ما تو ساختمونمون دختره 13 سالش بود پسره هم 17 با یه بچه سال بعد طلاق گرفتن  7 سال پیش ساختمون مامانمینا واقعا احمق ترین هستن فقط میخوان گند بزنن به زندگی دختر و پسر بعدشم طلاق و خدا میدونه چه مشکلاتی بعدش برای خود اونا و اون بچه بی گناه به وجود میاد

من یک عدد کاربر سال92 هستم  
دختر جاريم ١٣ سالشه بقران ازمن كه ٢٠ سالمه بيشترميدونه بقران يه حرفايي ميزنه من اب ميشم يه رفتارايي ...

شما نمیتونی دلیل نمیشه که بگیم اون پیشرفت خاص و خارق العاده ای  داشته

اون صرفا توی خانواده ای بزرگ شده که توانایی های مخصوصِ سنِ سیزده سالگیش ، پرورش پیدا کرده .

من همیشه نسبت به هم سن هام جلوتر بودم 

از سن چهارده سالگی خواستگار داشتم تا همین الان که متاهلم باز خواستگار دارم!

همه احمق هایی که توی سن پایین اسممو میاودن و الــــــــبته پدر و مادرم به من نمیگفتن ، میگفتن فلانی خیییییییلی میفهمه 

چون من از سن ده یازده سالگی کتابخونه پدرم رو خونده بودم

همیشه توی جمع های خانوادگی صاحب نظر بودم و همیشه روی من حساب باز میکردن این دلیل میشه که بگم به اندازه سی ساله میفهمیدم پس باید زود شوهر میکردم؟!

منه سیزده ساله ی اون موقع هر چقدددددر که میفهمیدم از سی سالگی خودم که بیشتر نمیفهمیدم

سیزده سالگی این دختر رو با خودش باید مقایسه کنید نه دیگران

انتخاب این دختر توی سن بالاتر عوض میشه 

بدیهیه که همه چیش عوض میشه چون الان توی سن بلوغ و تصمیمات هیجانیه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
دختر جاريم ١٣ سالشه بقران ازمن كه ٢٠ سالمه بيشترميدونه بقران يه حرفايي ميزنه من اب ميشم يه رفتارايي ...

ساعت یک و نیم شبه برعکس برداشت کردم فکر کردم هوش مثبت منظورته الان پستتو دوباره خوندم 

دیگه بدتر

این که فقط هورمون های جنسیش فعال شده عقل و منطق و قدرت مدیریت و… چی پس؟

اگر این دیدگاه رو داشته باشیم که چون نیاز جنسیش فعال شده پس باید سریع شوهرش بدیم بره ؛ معادل این عبارته: 

ازدواج = هم خوابگی

😐😐😐😐😐😐  

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ساعت یک و نیم شبه برعکس برداشت کردم فکر کردم هوش مثبت منظورته الان پستتو دوباره خوندم  دیگه بد ...

يه لحظه تعجب كردم اره منظورم كارهاي خوب ومثبت نيست 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین