2737
2739
عنوان

از مهد رفتن بچه هاتون راضى هستيد؟

101 بازدید | 10 پست

سلام دوستان, بنظرتون نکات مثبت و منفى مهد کودک چيه و در کل از مهد رفتن بچه هاتون راضى هستيد؟

ﻟﺬﺗﯽ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﯽ،ﮐﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﺑﺒﯿﻨﺪ،ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﻓﻬﻤﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﯾﻢ ! ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﻮﺑﻦ

من راضیم‌و مشکلی نبوده شکر خدا.

از سه سالگی میره

هم اخلاقش خوبه شده هم‌کلی چیز یاد گرفته

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پس خودتون گذاشتین؟؟؟چه خوب...من کارمندم به مامانم گفتم تا سه سالگی نکهش داره بعدش بذارمش مهد اما باز ...

بله عزیزم تنهاست دخترم کسی دورو برش نیست

اونجا مشغوله حسابی خیلیییی دوست داره

نه نگران نباش یه مهد خوب پیدا کن و خیالت راحت باشه

دختر من بزور میاد خونه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738

من بله مخصوصا که پسرم هم خاصه و متفاوت ولی خیلی چیزا را از بچه های همسن خودش تو مهد یاد گرفت ولی بهار مست به چند چیز دقت کن اول اینکه کوچولوت بتونه گزارش بده بهت دوم مهد دوربین داشته باشه سوم از لحاظ تمیزی و غذا و برنامه های متنوع و  شاد باشه  چهارم گاهی سر زده بتونی بری ببینی با بچه چه جوری رفتار میکنن پنجم روزای اول بتونی در کنارش باشی و خب من این موارد تو سرای محله نزدیک خونمون دیدم که از خیلی از مهد های گرون نزدیک خونه ما بهتر بود و هست و هنوزم گاهی میریم اونجا فقط این در نظر بگیر چون میرن مهد ممکنه زیاد مریض بشن مخصوصا سرماخوردگی .......

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊