2737
2734
عنوان

پسر من بلاخره چهار دست و پا رفت+عکس

14013 بازدید | 209 پست

سلام دوستان...این گل پسر من اقا کیان...۱۳ ماه و ۲ هفته....تاخیر تکاملی داره

...خیلی زود متوجه شدم به لطف خدا..انکار نکردم و زود پیگیری کردم...دکتر فراون بردم...در اخر با مخالفت های فراون اطرافیان ام ار ای و نوار مغز داد...۳ تا دکتر مغز  و اعصاب بردم و در اخر کاردرمانی شروع شد.پسر من از اوایل ۱۱ ماهگی داره کاردرمانی میره....نیم ساعت کاردرمانی بکوب گریه میکنه..هیچ دردی نداره...فقط احساس نا امنی میکنه....منم باید نظاره کنم و صدام در نیاد....خودم باید روزی ۳ ساعت تو خونه باهاش کار کنم..خدارو شکر تو خونه همکاری داره و پسر خوبیه...صبح تا شبم  شده کار کردن با پسرم..با کوچک ترین حرکتی من ذوق میکنم و فیلم میگیرم واسه همه میفرستم....همه کارهایی که بچه ها خودش انجام میدن من باید با کیان کار کنم..پا به پاش سینه خیز و چهار دست و پا رفتم...تمام زانوهام سیاه شده..غوزک پام سیاه شده..گردن درد شدید دارم....در حال غوز شدنم....ولی الهیییی شکر..کیان من تو این مدت کاردرمانی خیلی خوی پیشرفت کرد..تولد یک سالگیش سینه خیز رفت و دیروز چند قدم چهار دست و پا رفت و دل من شاد شد....کیان من هر هفته باید امپول بزنه....این راه ادامه داره و تا انشالله به حرکت بیوفته....لطفا واسش دعا کنید کیان من تا عید اولین قدم هاشو برداره...همسرم هنوز مخالفه کاردرمانیه و من  با هزار ترفند راضیش میکنم و پسرمو میبرم..مادر شدن چیز عجیبیه....لطفا قدر شیطنت بچه هاتون رو بدونید... و لذت ببرین....در اخر کیان من هیچ مشکل خاصی نداره فقط تاخیری هست....😘😘😘😍😍

ماشالله چقد خوشگل و تپله 

انشالله که تا عید راه بیفته جواب زحمتای مامانیشو بده

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خدارووهزار مرتبه شکر 

بهشت حقه پاهای تو

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2740

ای‌جونم😍😍😍😍😍😍

خدا خفظش کنه

چقدر وقتی میبینم اینقد بچتونو دوس دارین و عاشقانه براش همه کار میکنین ذوق میکنم

دعا میکنم خدا همه آرزوهاتو برآورده کنه مامان مهربون😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

Instagram📷me_in_netherlands 

الهی عزیزم  چه نااازه😍😍😍😍انشالله زودتر راه میوفته توکلت ب خدا باشه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ای‌جونم😍😍😍😍😍😍 خدا خفظش کنه چقدر وقتی میبینم اینقد بچتونو دوس دارین و عاشقانه براش همه کار می ...

عزیزم همه مادرها همینن..هر کس هم جای من بود همه کار واسه پیشرفت بچش میکرد.

2706