2737
2734
عنوان

فیلم هزار پا رو میشه با بچه دید؟

699 بازدید | 22 پست

یه پسر دارم که اون هفته پنج سالش تموم شد و دقیقا پنج سال هست سینما نرفتیم.شنیدم هزار پا طنزه و تیکه های مثبت 18 داره. ِِِِِِِراستش خیلی اهل طنز نیستم ولی خیلی هوس سینما کردیم.حالا مبخوام بدونم طنزش طوری هست که بچه متوجه بشه یا مثلا مثل ورود اقایون ممنوع هست؟صحنه های خشن چی داره؟ یا مثلا فحش و حرف زشت مثل گ...ه.اخیرا هر فیلمی دیدم عین نقل و نبات گ...ه بوده تو دیالوگ ها.

خودم کلا معتقدم سینما مناسب بچه نیست.به هر حال ممکنه حرف بزنه و حقوق دیگران ضایع بشه ولی خب دو بار تیاتر کودک 1 ساعته رفته و یاد گرفته که باید ساکت باشه موقع تماشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بانمكه ولي بچه چون مناسب سنش نيس خسته ميشه بذارش پيش كسي و با همسرتون بريد،با بريد خاله قورباغه😂

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
2731
2740
هیشکیو نداریم نگهش داره. اگه داشتیم که تو این پنج سال میرفتیم.پس همون خاله قورباغه برم😒

تيكه هاش مدلي نيس كه متوجه بشه ولي حوصلش سر ميره .اره خاله قورباغه بريد،يا اگه دوست داره با خانواده دوستش بفرستين و همون سانس خودتون بريد هزارپا

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

ما هفته ی پیش با دختر پنج ساله م رفتیم برای اولین بار.ما هم تعریف هزارپا رو شنیده بودیم مشتاق شدیم بریم.خیلی خنده دار بود.دخترم هم چیزی متوجه نشد اخه اونطوری نیست که بچه متوجه بشه.مگر اینکه سیزده چهارده ساله باشه.کلی پفیلا و خوراکی براش برده بودم مشغول خوردنی بود.😀😀😀

ورود اقایان ممنوع که حرف بد توش نبود

اره حرف بد نداشت ولی خب دیالوگای ویشکا اسایش و عطاران تو ماشین خیلی مثبت 18 بود ولی مثلا بچه 5 ساله اصلا متوجه نمیشد.گفتم اگه اونطوری باشه شاید بشه با بچه رفت

2706