2733
2734

با خونواده همسرم زیاد جور نبودیم از اولش. کلی سر مراسم عروسی و عقد و ... اذیت کردن. آخرشم عروسی نیومدن. سر بارداری و ... هم اذیت های خودشونو داشتن. مثلا اینکه کاش بچتون دختر نشه و کاش حداقل یکیش پسر بشه و ....

تموم هزینه های قبل از بارداری به علت نازایی با خودم بود و شوهرم می گفت بچه نمی خوام. تا بالاخره بچه اومد. تو بارداری با شناختی که از خونواده همسرم داشتم که نمیشه بهشون زیاد نزدیک شد بحث مهدکودک رو پیش می کشیدم که شدیدا شوهرم مخالفت می کرد. که حالا بچه نیومده . حالا بزار بیاد و ...

بعدشم که زایمان کردم طبق معمول خیلی خونواده ها 10 روز خونه مامانم موندم. بعد به اصرار اونا رفتیم خونه پدرشوهرم و قرار بود دو سه روزه برگردیم.  

جونم براتون بگه که این دو سه روز 20 ماه طول کشیده و هنوز نرفتیم

من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)

خب

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چرا؟ خودتون مگه خونه ندارین؟

چرا طبقه سوم پدرشوهرم هستیم

چند بارم با دعوا رفتم بالا . مثلا تو سه ماهگی بچه ها ولی هر روز میومد بالا میگفت تو میای یا ما بیایم. وقتی منم بهونه ای میاوردم. خودشون زن و شوهر میومدن. اولش فکر کردم خسته میشن. بعدش دیدم نه یک ماه تموم اومدن بالا

من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
2740

توي يه ساختمونيد و اينكارارو ميكنن؟؟ خيلي عجيبه بخدا

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
مگه خودتون خونه ندارید? همسرت پشتت نیست?

از سرکار که برمیگردم باید پیششون باشم تا فردا صبح که برم سرکار. شوهرم تمایل به مهدکودک نداره. و پدرشوهرم هم عاشقانه از اونها مراقبت میکنه. اما من شدم یه قربانی

چرا طبقه سوم پدرشوهرم هستیم چند بارم با دعوا رفتم بالا . مثلا تو سه ماهگی بچه ها ولی هر روز میومد ب ...

یعنی از دوس داشتنشونه؟؟؟ 

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...

تازه تو اینکه کی لباس بچه رو عوض کنم. چی بپوشم. چه غذایی بدم. کی بخوابونمشون . و ... چیزای دیگه نظر میدن.

خیلی ادعاشون میشه. 

منم با مهربونی. دعوا و بحث و از هر روشی که بگین گفتم منم مادرم. می خوام تجربه کنم. اونم یه مادر مستقل 35 ساله که میفهمه چی خوبه چی بد.

اما بازم کار خودشونو می کنن.

شوهرمم از ترس اینکه اونا بچه رو نگه ندارن هیچی نمیگه. البته یه وقتایی باهاشون دعوامیکنه اما در نهایت ما اونجا موندنی هستیم

2706