2737
2734
عنوان

شکر خدا نتیجه آزمایشم مثبت شد

294 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها

من 15 ماهه عروسی کردم.

سه بار رفتم دکتر .دو تا دکتر رفتم فقط برام آزمایش نوشتن دکتر اولی جواب آزمایش و سونو که نشون دادم گفت فیبروم داری و باید عمل کنی

دکترم عوض کردم چون آهن خونم خیلی پایین بود ترسیدم عمل کنم

دکتر دوم هم برام آزمایش نوشت و گفت برو پری بعدی عکس رنگی بگیر و آزمایشها انجام بده و بیا

تقریبا ناامید بودم و از خدا واقعا خواستم که ناامیدم نکنه ازش معجزه خواستم و خدا به حق مادر امام زمان (عج) ناامیدم نکرد .

امروز آزمایش دادم جواب مثبت شد.

امیدوارم به حق امام زمان(عج) که هیچکی ناامید نشه و شما هم حاجت بگیرید.

میشه برام دعا کنید تا پسرم سالم و به موقع دنیا بیاد💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قابل توجه اونايي ك سالمن و نااميد

اين خانوم ك اميدي نبوده به اين زودي جواب بگيره بدون درمان باردار شده😍😍😍

مبااااركت باشه عزيز دل❤️❤️❤️❤️خيلي خوشحال شدم برات

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2742

مباااااارکه..به سلامتی 

فرق تو با همه جاهایه تو دنیا🌎 واسم اینه   اینکه آغوش تو بی خطر ترین جایه زمین پای تو که درمیون باشه من این جونو میذارم..من که بالاتر از زندگی چیزی رو ندارم 😔

اى جونم به سلامتى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2740

تبریک میگم بهت عزیزم

منم سه سال بود منتظر بودم.پلی کیستیک و تنبلی تخمدان شدید.دوماه درمان گیاهی انجام دادم فقط.شنبه هفته پیش ک پری نیومد با نا امیدی بی بی  زدم و دیدم مثبته.فوری رفتم آز دادم که اونم مثبت بود.انشالله به حق فاطمه ی زهرا خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه و نی نی مامانای باردار هم به سلامتی بیاد تو بغلشون😍

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...

همش خواست خداست

وگرنه من هرچی نذرو نیاز و ختمای۴۰تایی بوده انجام دادم

هنوز قسمتم نیست مامان بشم😔

خداروشکر برای بارداریتون🙏

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2706