2737
2734
اره عزیزم دکتر ستوده نیا واقعا دکتره خییلی خوبیه من خالم پیش ایشون جراحی روده کرده

من نرفتم پیش دکتر ستوده نیا ولی فکر می کنم دکتر معروفیه زیاد تعریفشو از خانواده شوهرم شنیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ساناز جون ما برای جراحی روده پدربزرگم به سفارش دوست خانوادگیمون بردیمش پیش دکتر ستوده نیا تو کار جراحی زبانزد و کار بلد هستش ما خیلی از روند درمان و جراحی پدر بزرگم راضی هستیم . اگر میخوایی بری پیشش خوب انتخابی کردی برو پیشش چون پدر بزرگ من که بعدش اصلا عوارضی نداشت 

2742
بچه ها دکتر ستوده نیا خیلی عالیه من پیشش فیستول مقعدی عمل کردم اصلااا دستش شفاس حتما برای جراحی پیشش ...

عزیزم هزینه عملت چقدرشد؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
منم تعریف ایشون زیاد شنیدم .خانمها کسی هموروئید وشقاق داشته که توسط ایشون درمان شده باشه چ داروهایی ...

خاله منم برای درمان هموروئید رفتن پیش ایشون البته با لیزر درمان کردن خداروشکر هم دیگه عود نکرد

2740
منم تعریف ایشون زیاد شنیدم .خانمها کسی هموروئید وشقاق داشته که توسط ایشون درمان شده باشه چ داروهایی ...

سلام عزیزم پدر من شقاق داشت رفتن پیش ایشون با لیزر درمان کردن خداروشکر هم خوب شد

البته فک کنم یکی دو تا دارو ام داده بود ولی دقیق یادم نیست داروهاش چی بودن

من درباره بحث روده و جراحي ايشون چيزي نمي دونم

ولي در مورد بيماري هاي مقعدي مثل هموروئيد و فيشر اصلا پيش اين آدم نريد

نه دارو ميده نه پماد

فقط يه ضرب ميگه عمل

تازه اگه ايراد افتادگي روده روتون نذاره كه اونم بخواد عمل كنه شانس آورديد