2737
2734

سلام .من چند سالی هست گواهینامه گرفتم ولی تابحال خودم به تنهایی رانندگی نکردم .همیشه شوهرم کنارم بوده البته خیلی هم پشت فرمون ننشستم.حالا به دلایلی مجبورم که از این به بعد رانندگی کنم .چند روزه ماشین خریدم امروز هم با شوهرم رفتیم بیرون برای رانندگی .من هم بخاطر اینکه یکدفعه رفتیم تو اتوبان کلی استرس داشتم شب هم بود یه جا ترافیک شد ماشین خاموش شد اونقدر اعصابم خرد شد ماشین پشت سرم  هم  یکسره بوق میزد .شما چیکار کردید که الان راحت رانندگی میکنید من میترسم تنها رانندگی کنم از طرفی هم زمان زیادی ندارم تو این یکماه باید دست فرمونم خوب بشه.اولش تو روز رانندگی کنم باشی؟

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو روز رانندگي كن و با سرعت كم 

سعي كن جاهاي خلوتو تنها بري

ب بوق و ....اهميت نده 

ريلكس باش

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

درد تو درد منم هست .... به نظرم اول برو با ماشین اموزشگاه دوباره اموزش ببین بهش بگو ببرتت جای شلوغ و پر ترافیک سعی کن تو اوج ترافیک کلاس برداری میخوام این کارو کنم ☺

باردار نیستم ..... حاجت دارم ....میرسم بهش 

اگه خیلی میترسی یه چند جلسه برو با مربی تمرین کن راه میفتی

یا اگر همسرت بهت استرس نمیده باهاش تمرین کن

سخت نیست چند جلسه همراه داشته باش بعد تنها برو

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

رانندگی فقط تجربه ست و اعتماد بنفس. ببین راننده‌های دیگه بفهمن میترسی اذیتت میکنن. هول نشو. خاموش کردن چیزی نیست که. خیلی ریلکس ماشین روشن کن. و سعی کن تنها بشینی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

میتونی بری اموزشگاه رانندگی چند روز اموزش بگیری که ترست بریزه

ولی من خودم این روش خیلی روم جواب داده که چند ساعت تو شهر رانندگی کردم توی یه روز البته کار داشتم اولش خیلی روم فشار اومد ولی بعد تقریبا یه ساعت عادی تر شدم

به قولی باید با ترست رو به رو بشی تا از بین بره

خونسردی خودتو حفظ کن😁😁😁

میدونم میدونم بهترین راهنمایی رو کردم😁😁😁

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

منم میترسیدم.صبا تنهایی جاهای خلوت برو کم کم دم غروب و جاهای شلوغ.بت قول میدم یه ماه نکشیده شوماخر بشی

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش
2706