2737
2739
سلام عزیزان خوردن کاسنی پیش از بارداری به پدران توصیه شده کسی هست که همسرشون استفاده کرده باشه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لیندی خانم.راستش این یه جورایی به مزاجت طرف بستگی داره حتما که میدونی عرق کاسنی سردمزاجه و برای کسانی که گرم مزاجن توصیه میشه.راستش طرفای ما اعتقاد دارن جنین پسر طبع گرمی داره و برای اینکه مادر رحمش بتونه پسر رو نگه داره باید قبلش همین سردمزاجیها رو بخوره.برای خوشگلی نشنیده بودم اما تو یه کتاب از امامی نوشته بود کاسنی بخورید تا ازدیاد نسل داشته باشین.حتی زن عموی خودم تو ماه هفتم "نوزاد پسر داشت"افتاد به خونریزی شدید که فقط با کاسنی بچه اش براش موند.البته یه ذره ادم رو سست میکنه وفشار رو میندازه
2728
ستاره جون من هم تو ریحانه بهشتی خوندم که به پدر توصیه شده ...و تو ی عطاری هم دیدم که واسه زیبا رو شدن نی نی توصیه شده بودش من عرقشو گرفتم اما نمیدونم برای این منظور چه وقت و کی باید مصرف بشه و از چه مدت قبل؟(روی بطری نوشته قبل از غذا یک لیوان)ضمن اینکه من فکر میکنم همسرم طبع سردی دارن ...
من برای زیبایی نشنیدم اما یکی از اقوام ما یکی از چه هاش به طرز عجیبی خوشگل تر از بقیه بود ازش که پرسیدم چرا گفت یه دکتری بهش گفته بود پیازچه بخوره که چشم و موی بچه رو روشن میکنه و راستی هم همینطوره قیه بچه هاش چشم و مو مشکین
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.