2733
2739
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 882277 بازدید | 250 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظر من مزه دهن یه ماهه اول خیلی مهمتره برایتشخیص جنسیت البته بازم قطعی نیست

سلام

من پیامتونو الان خوندم. مزه دهن چ جوری باشه حنسیت چیه؟ بیشتر توضیح میدی لطفا

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊

ا سلام و خسته نباشید

من یه دختر ۷ ساله کلاس اولی دارم بارداری دوم ۱۶ هفته و ۴ روزه 

علایمم:

تو بارداری دخترم هیچ گونه حالت تهوع و استفراغ نداشتم فقط ماههای دوم و سوم لک بینی داشتم از بوی پیاز بدم‌میاومد زرنگ هم بودم اصلا حس نمیکردم باردارم میوه شدید دوست داشتم 

بارداری دوم: از هفته پنج احساس خستگی شدید داشتم به طوری که دو ماه نتونستم از جام بلند شم فقط میخواستم بخوابم تلخی دهان شدید داشتم و دارم به طوری که فقط با روزی یه بسته آدامس میتونم تحمل کنم چیزهای شور مثل خیارشور و لواشک با نمک رو دوست دارم شکمم تیز شده از بوی ظرفشویی بدم‌میاد تازه چند روزه دیگه بوی ظرفشویی رو حس نمیکنم از بوی پیاز بدم‌میاد موی پاهام رشدش مثل قبله شایدم کمتر علامت وی چشم راستمه پوستم‌سفید شده 

ضربان قلب جنین در هفته ۷ حدود ۱۵۶ و در هفته ۱۲ حدود ۱۷۶ و در هفته ۱۶حدود ۱۴۹

Ph ادرار در هفته ۱۱ بارداری ۵ بود

امروز سونو رفتم گفت پسره

2728

سلام، من توی ۱۲ هفتگی ضربان قلب بچم ۱۶۱ بود دکتر گفت احتمال ۹۰ درصد پسره، طب سنتی هم نبض دست راستمو گرفت گفت پسره ولی تمام مشخصات دختر دارم!!!! حالا امروز میرم سونو تا از جنسیت بچم مطمئن شم 

2740
عزیز دلم من که حامله بودم سونوگرافی رفتم گفت چون ضربان قلب بچه از 140 تا بیشتره دختره اگر کمتر از 14 ...

تو نت هم همین نوشته

برا من 160 هست

پس دخمل دارم ؟؟؟؟خدایا شکرت 

دیدن نیمه پر لیوان،به بینایی هیچ آسیبی نمیرسونه.           مثبت باش
2706