2733
2739
عنوان

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 882283 بازدید | 250 پست

سلام من رفتم واسه ان تی گفت دوازده هفته و سه روزته ضربان قلب نی نیم ۱۶۳بود و سمت چپ شکمم دکتر گفت اندام تناسلیش تشکیل نشده ولی احتمالا دختره ولی اصلا ویار نداشتم حالت تهوع هم هیچ ولی غذای ترش و شور دوسدارم بچم چیه بنظرتون لطفا جواب بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو غربالگری ۱۲ هفتگی هر چی ضربان بالاتر باشه مثلا ۱۶۰ تا ۱۷۰ پسره  و ۱۵۰ تا و کمتر دختر هست مطم ...

سلام عزیزم من ۱۶۷ بود تو ۱۱ هفته و ۲ روز گفت دختره نمیدونم حالا از رو ضربان گفت یا نه؟

2742

دوستان یک نکته رو لطفا در نظر بگیرید این بحث ضربان قلب و تشخیص جنین و اون قاعده ای که مطرح شده بالای ۱۴۰ دختر و پایین این عدد پسر(البته احتماله بازم) این موضوع برای هفته ششم یا هفتم یعنی به محض تشکیل قلب جنین صدق میکنه،مثلا دوستان اومدن گفتن توی سونوی ان تی عدد ضربان فلان بود پس الکیه اشتباه این نظریه اصلا ضربان قلب سونوی ان تی که ۱۲ هفته به بالاست دیگه ملاک نیست که!

2740

بنظرم ربطی ب ضربان نداره گاهی پایین و گاهی زیاد شاید سایر علائم بیشتر مرتبط باشه .من اولین سونو گفت ۱۴۰ بعد گفت ۱۵۰ .رفتم شبکه بهداشت گفت ۱۳۵ دیروز سونو رفتم انومالی گفت ۱۴۷ .بچه ام پسر هست .ضربان خیلی ربطی نداره 

2706